TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

2.TEKUZA WINTER-MEDIUM

2018-12-01


Stejně jak letošní rok 2018 začínal, tak na turnajích Tekuza i skončil - a to turnajovým vítězstvím Ondry Javora! Ten skoro celou letošní letní sezonu vynechal kvůli problémům se zády, ale jak je vidět, tak je zpět a to minimálně na své zimní halové TOP formě! Tuto sobotu 1.12. se v hale v Mařaticích sešlo na závěrečném turnaji v tomto kalendářním roce 20 hráčů, aby v již tradičně bezvadné atmosféře poměřili své síly na třech dvorcích s kobercovým povrchem. 

Ze základních skupin postoupili všichni nasazení hráči, i když Petr Velecký s Romanem Zedníčkem až ze třetích pozic, kdy je překvapili svými výkony Laďa Kajš s Radkem Hanačíkem, respektive David Bulejko s Michalem Slezákem. 

Největším překvapením turnaje byl určitě poražený finalista Michal Straka, který vyřadil po pěkném boji v semifinále mmj. nasazenou jedničku Michala Prusenovského -"Vůbec jsem to nečekal, dlouho jsem teď nehrál, tak jsem s finálovou účastí nadmíru spokojený, ve finále už mi došly trochu i síly, když před týdnem jsem prodělal chřipku... Ale Ondra je výtečný halař a protože mě porazil i v základní skupině, tak vyhrál naprosto zaslouženě" řekl těsně po finále Michal Straka. Zajímavostí byla tento den spousta "derby" zápasů v pavouku, jako např. kamarádů Stani Mozgy s Peťou Veleckým, broďanů Michala Slezáka s Milanem Maršálkem, zlínských Michala Prusenovského s Petrem Novotným či muzikantské mezi Radkem Hanačíkem a Petrem Unzeitigem. 

Další turnaj Tekuza medium se uskuteční v sobotu 5.1.2019. Takže všem přejeme pohodové Vánoce a hlavně pevné zdraví do Nového roku! Ať sa daří! Karel

Výsledky 2. zimního turnaje jsou ZDE

Aktuální žebříček po 2. turnaji je ZDE

SEZNAM VŠECH ČLÁNKŮ