TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

3.TEKUZA WINTER-MEDIUM

2019-01-05


Hned první sobotu po vánočních svátcích a uvítání nového roku se sešlo v tenisové hale v Mařaticích 20 rekreačních hráčů kategorie MEDIUM, aby spolu poměřili své tenisové dovednosti.

Už v základních skupinách se vyprofilovali největší favorité turnaje Milan Miklas, Jožka Pilčík, Michal Straka a Michal Slezák, kteří svou kvalitu nakonec potvrdili i ve vyřazovací části a rozdali si to o "novoroční" turnajový titul v soubojích semifinále a následně ve finále, kde se nakonec radoval zlínský Jožka Pilčík (nejvíce jej během celého dne potrápil Tomáš Galan, který vedl už 4:2).

Mezi favority určitě patřil ještě Michal Prusenovský, ale tentokrát se mu nedařilo úplně podle představ, když neuhrál rozhodující míčky při shodách s Milanem Miklasem a Jožkou Pilčíkem ("Prohrál jsem všechny shody, to je špatně..." podotkl smutně Michal těsně před odchodem do sprchy). Úplně spokojený neodjížděl ani Milan Maršálek, který nevyužil mečbol v osmifinále s Michalem Strakou. Spokojenost z pěkného dne naopak hlásil Roman Zedníček, ač v základní skupině prohrál všechny tři zápasy a postoupil až z kvalifikace do osmifinále, ve kterém opět prohrál s Milanem Miklasem ("Ráno jsem si přivstal, abych v klidu posnídal a nachystal se, ale brzy po mě vstala dcerka a když viděla z okna přes noc napadaný čerstvý sníh, v očích se jí zajiskřilo a hned na mě, že půjdeme stavět sněhuláka, tak jsme hned po snídani šli... Když jsme mu už dali kastrol na hlavu a mrkev, jako nos a já se chystal s malým zpožděním vyjet na turnaj, tak k nám přišli zpívat Tři králové..." omlouval se pořadateli kvůli hodinovému zpoždění s úsměvem ve tváři Roman. "Teď jedu hrát ještě za Včelary hokej, život je krásný!" doplnil).

Další turnaj tenisové série Tekuza Masters, kategorie MEDIUM, proběhne už tuto sobotu 12.1. a mám na něj již devatenáct přihlášených, takže pokud si jej chcete zahrát, ozvěte se co nejdříve na můj telefon 603155554. Ať sa daří! Karel

Výsledky 3. turnaje jsou ZDE

Aktuální žebříček po 3. turnaji je ZDE

 

SEZNAM VŠECH ČLÁNKŮ