TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

4.TEKUZA WINTER-MEDIUM

2019-01-12


Vracovským finále mezi Radkem Presem a Petrem Lukešem (Radek vyhrál 6:3) vyvrcholil tuto sobotu 12.1.2019 již čtvrtý turnaj Tekuza Winter, kategorie MEDIUM, kterého se zúčastnilo 18 hráčů napříč všemi věkovými kategoriemi. Ze základních skupin postoupili všichni nasazení hráči, nečekala se určitě výhra Zdeňka Gallase nad Dušanem Presem. Největším překvapením dne byla ale osmifinálová výhra kvalifikanta Petra Poschla nad nasazenou jedničkou Ondrou Javorem, který možná trošku doplatil na "ztuhlost" po základních skupinách ("Měl jsem poměrně rychle odehranou základní skupinu a delší čas čekal na osmifinále, Petr dokonale využil zahřátí se v kvalifikaci, já tam chodil jak robocop, nedostal jsem se do tempa, hrál jsem špatně a Petrovi šel výborně i servis, o který se mohl v důležitých momentech zápasu opřít..." zhodnotil Ondra, který i přes tuto prohru patří k největším favoritům zimního mistrovství...).

Velmi slušný tenis dnes předváděli také semifinalisté Staňa Mozga ("Minimálně padesátiprocentní podíl na mých dobrých výkonem měla moje přítelkyně, její přítomnost mě jako vždy vyburcovala na maximum..." odcházel z kurtů spokojený Staňa) a Milan Miklas, který během dne prohrál jen s finalisty ("Měl jsem bezvadnou přípravu, odhazoval jsem u tchýně kolem baráku sníh..." usmíval se Milan).

Gratulujeme ještě jednou Radkovi k zaslouženému triumfu a připomínáme, že další turnaj proběhne v sobotu 2.2.2019 a je na něj zatím 17 přihlášených účastníků, takže pokud máte zájem, můžete volat tel. 603155554. Ať sa daří! Karel

Výsledky 4. turnaje jsou ZDE

Aktuální žebříček po 4. turnaji je ZDE

SEZNAM VŠECH ČLÁNKŮ