TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

6.TEKUZA MASTERS-MEDIUM

2019-02-09


Šestým pokračováním se tuto sobotu při účasti 20 hráčů odehrál v hale Mařaticích tenisový turnaj ze seriálu Tekuza Winter, kategorie MEDIUM. Perný den se šťastným koncem zažil na dvou frontách její vítěz Milan Miklas z Luhačovic, který nejdříve ráno po cestě na turnaj "zachraňoval život" paní jedoucí těsně před ním, která dostala ve zledovatělé zatáčce smyk a vyletěla s vozem mimo vozovku do závějí na bok... "Stalo se mi to poprvé v životě, hned jsem pár desítek metrů za zatáčkou zastavil a vyběhl za ní zkontrolovat, jestli je v pořádku a nebude potřebovat zavolat třeba záchranku. Naštěstí byla jen otřesená s trochou krve a boulí na čele a společně jsme zavolali jejího manžela, který se už o ni dál postaral. Ale nebyl to příjemný zážitek... Celý den jsem z toho pak byl jakýsi nabuzený, že kromě jednoho klopýtnutí s Vojtou Hyrákem v základní skupině jsem šel za vítězstvím, ale i když jsem v průběhu vyřazovací části dal soupeřům dva kanáry, nebyla to cesta růžovým sadem..." řekl po finále vítěz.

Skvělou aktuální formu potvrdil i Pavel Stuchlík ze Zlína, který před týdnem turnaj vyhrál a dnes padl až ve finále - "Jsem ale maximálně spokojený, vyhrát dvakrát po sobě, to by bylo asi moc, ale i tak jsem si skvěle zahrál." dodal po finále Pavel.

Vysokou úroveň hry předvedli i ostatní favorité na celkový triumf - Karel Kuchař, Vojta Hyrák, Ondra Javor, Michal Straka, Staňa Mozga a David Krátký. Ve třech nadmíru vyrovnaných skupinách došlo jako vždy i k některým překvapením, nečekala se třeba výhra Jirky Sládka nad Romanem Zedníčkem.

Další turnaj se koná první březnovou sobotu 2.3. a je na něj zatím přihlášeno 15 hráčů, takže pokud máte zájem zabojovat o finálový turnaj pro nejlepších 20 hráčů, který se koná 9.3., volejte tel. 603155554. Ať sa daří! Karel

Výsledky 6. turnaje jsou ZDE

Aktuální žebříček po 6. turnaji je ZDE

 

SEZNAM VŠECH ČLÁNKŮ