TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

7.TEKUZA MASTERS-MEDIUM

2019-03-02


Do třetice všeho dobrého platilo po finálovém zápase sedmého turnaje tenisové série Tekuza Masters Winter, kategorie MEDIUM, kterého se zúčastnilo 17 singlistů. Z vítězství se poprvé v "kariéře" radoval Staňa Mozga, který si ve finále poradil s Petrem Lukešem. "Konečně jsem protrhl finálovou smůlu, dvakrát jsem byl ve finále, dvakrát neuspěl... Jednou jsem prohrál s Markem Hanačíkem, podruhé s Ondrou Javorem. Asi jsem konečně dozrál..." usmíval se na všechny strany Staňa.

Překvapením turnaje byl pro tentokrát postup Petra Unzeitiga do čtvrtfinále, do kterého nakoukl vůbec poprvé... "Hrozně se na turnaje a kluky těším, vždy si dobře zahraju a těším se na fajn atmosféru, jednou to už muselo přijít, většinou ale v závěrech zápasů neuhrávám důležité míče, snad jsem to tímhle turnajem zlomil..." řekl věčně se usmívající Petr.

Dalším hráčem, který "kousal" favority, byl vždy pozitivně naladěný Jirka Sládek a od čtvrtfinále jej dělily pouhé 2 míče... "V základní skupině jsem vedl nad Staňou Mozgou už 4:1, s Vojtou Hyrákem v osmifinále 5:3 na gemy, v tiebreaku pak také 5:3, závěr jsem sice nedal hlavou, ale cítím, že se každým zápasem zlepšuji, půjdeme dál a určitě to přijde..." dodal Jirka. P.S. S tímhle přístupem určitě ano... :-) Karel

Výsledky 7. turnaje jsou ZDE

Konečný žebříček po 7. turnaji je ZDE

SEZNAM VŠECH ČLÁNKŮ