TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

3.TEKUZA WINTER-MEDIUM

2019-12-07


Vítězem posledního letošního turnaje Tekuza - kategorie MEDIUM se stal poprvé Petr Velecký, který ve finálovém klání oplatil porážku Michalovi Prusenovskému ze základní skupiny. "Jsem rád, že se mi dnes podařilo zvítězit, ale pro mě osobně je nejcennější si dobře zahrát proti kvalitním soupeřům různých herních stylů a to se mi na turnajích TEKUZY vždy splní a proto se jich také rád, když mi čas dovolí, účastním." řekl těsně po finále Petr.

Během dne došlo samozřejmě jako vždy i k překvapivým výsledkům, jako např. výhry Honzy Papírka nad Albertem Šašinkou 6:1, Filipa Milara nad Ondrou Javorem 6:3 nebo Tomáše Galana nad Radkem Šimonem 7:5. Smůlu si vybral Jirka Sládek, který si v páté hře prvního zápasu s Maximem Bachratým zvrtl kotník a odjel raději na kontrolu do nemocnice, kde o něj bylo, ale skvěle postaráno (možná i vzhledem k jeho stejnému příjmení s aktuálním ředitelem...) a lednový turnaj by tak měl stihnout. Nepříjemnost potkala i Laďu Kajše, který má dlouhodobě problémy s kyčlí a bude ji muset zřejmě už radikálně řešit - oběma hráčům přeji brzký návrat na kurty!

Spokojeni naopak museli po turnaji odjíždět Petr Unzeitig, Radek Hanačík a Rasťo Fajth, kteří uhráli pěkné čtvrtfinále, předčasné Vánoce oslavil Staňa Mozga, který dostal v osmifinále dárek od Alberta Šašinky ze stavu 1:5...

4.turnaj zimní série se uskuteční v sobotu 4.1.2020 a je momentálně vyprodaný, 5.turnaj proběhne hned o týden později 11.1.2020 a je na něj aktuálně přihlášených 18 hráčů, takže pokud máte zájem, můžete se ještě přihlásit na tel. 603155554.

Přeji všem hráčům a jejich rodinkám příjemný vánoční čas a hlavně pevné zdraví a aj trošku toho štěstí po celý příští rok 2020! Ať sa daří! Karel

Výsledky 3. zimního turnaje jsou ZDE

Průběžný žebříček po 3. zimním turnaji je ZDE

 

SEZNAM VŠECH ČLÁNKŮ