TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

3.TEKUZA NIGHT - ČTYŘHRY

2020-08-15


Tuto sobotu 15.8.2020 proběhla na městských tenisových kurtech Širůch ve St. Městě dlouho očekávaná akce - turnaj v deblech Tekuza Night, s podtitulem "O nivnickú borovičku" díky sponzorství Linea a Hello Nivnice, spojený se zábavou v podobě folklórrockové kapely Sory a grilovačkou. Akce nakonec vyšla na jedničku. Správným tahem pořadatele se ukázal jeho ranní výlet na kole do velehradské baziliky, kvůli modlitbě za počasí, Mrakomor tak dostal pro tento den šachmat...a akce proběhla bez jediné kapky deště. 
 
Z výhry v turnaji se bez ztráty jediné kytičky po výhře ve všech sedmi zápasech a impozantním skóre 40:15 stala zlínsko-staroměstská dvojice Dalibor Novák a Jarda Častulík, druhé místo brali největší favorité Bryška/Trubačík a stupně vítězů si třetí pozicí pohlídali Cícha/Peprníček. Ti odehráli mmj. i skvělý zápas s vítězi, když vedli už 4:2, ale prohráli jej 5:6 ("Jsme kopyta..." zhodnotil výstižně zápas jeden z aktérů Franta Cícha, který si následně po pařbě s kapelou Sory a nejen tenisovými kamarády střihl v neděli ráno ještě i singlovou odvetu s Daliborem Novákem a po vyrovnané bitvě v úvodních dvou setech v rozhodujícím třetím zvadl a domů si odvážel kanárka... - "Doma se se mnou po včerejšku kromě psa nikdo nebaví, ještě že jej mám...!" vtipně doplnil Franta). 
 
Před osmou večer při začátku očekávaného vystoupení domácí kapely Sory až do půlnoci žil Širůch plným životem a kluci z kapely byli několikrát během večera odměněni za jejich hitovky bouřlivým potleskem! Děkujeme a těšíme se na další pěkné letní večery, nejbližším bude vystoupení klávesáka Zdeňka Fridricha s hity 80. a 90. let v sobotu 29.8. Ať sa daří! Karel
 
Výsledky turnaje LINEA TEKUZA NIGHT jsou ZDE
 
 

SEZNAM VŠECH ČLÁNKŮ