TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

TEKUZA NIGHT-ČTYŘHRY

2021-06-19


16 statečných se sešlo tuto sobotu 19.6.2021 na městských tenisových kurtech Širůch, aby poměřily svůj tenisový um na tradičním deblovém turnaji Tekuza night. Nejteplejší den v roce přitom lákal určitě spíše někam k vodě...

8 párů si zahrálo systémem každý s každým na 1 vítězný set bez výhod a po 6,5 hodinových bitvách na 4 dvorcích byli známi vítězové - svitavsko-prostějovská dvojice Crha/Janíček. Nejvíce je pozlobily domácí Peprníček/Vaculík a Černý/Chmelař, kteří prohráli shodně 4:6, také vedení 2:1 s brejkem Bryšky s Trubačíkem bylo nadějné, leč závěr patřil mistrům.

K vidění byly jako vždy zajímavé zvraty v zápasech - např. Peprníček/Vaculík vedli 3:1 s Bryška/Trubačík, ale konečný výsledek 4:6 hovoří za mnohé... "Děláme stále stejné chyby!" trefně poznamenal po zápase Jarda Peprníček. Také vedení 4:0 dvojice Černý/Chmelař nad Novák/Častulík se zdálo jako nedostižné, nicméně Dalibor s Jardou změnili hru, dali zavzpomínat na legendární pár Rojar/Zálešák a na "kopečky" už nenašli Miloš s Baggiem protizbraň - 4:6. Baggio tak zřejmě už vyhlíží svou nejoblíbenější travnatou část sezony, kdy to od něj určitě bude jiné "pokouřeníčko"... :)

Každý pár si zahrál 7 setů a určitě i pro kluky z kategorie medium to byla cenná zkušenost - "Zlepšovat se budou, jen když budou prohrávat." vystihl Michal Trubačík.

Celý večer zpříjemnil posezení svým vystoupením klávesák Zdeněk Fridrich, který zaslouží obdiv, že to sám uzpíval a uhrál! Karel 

Výsledky turnaje jsou ZDE

 

 

SEZNAM VŠECH ČLÁNKŮ