TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

KFC TEKUZA NIGHT-DEBLY SE SORY

2021-08-14


Z vítězství v turnaji KFC Tekuza Night v deblech (16 párů) se stali tuto sobotu 14.8.2021 uherskohradišťští Michael Joch a Pavel Pokorný, kteří zvládli nejlépe hlavně finálovou část turnaje - osmifinálového pavouka, kde jim nejvíce starostí nadělala dvojice Omachlík/Reichstadter z Prostějova, kteří po bojovném výkonu skončili třetí. Jasně největším překvapením dne byla ale "jízda" až třináctého nasazeného páru z vísky u Brna Bělohlávek/Král, kteří vyřadili mmj. nejvýše nasazené domácí mistry republiky Bryšku s Vaculíkem 6:0! "Kluci hráli úžasně, bojovali a vše jim až do posledního fiftýnu napadalo, získali si náš respekt!" kroutil hlavou ještě po zápase nevěřícně Marcel Bryška. "Hrálo se nám tady perfektně, fantasticky připravené kurty, organizace, skvělí hráči a atmosféra, která nás doslova pohltila a vyhecovala. Určitě se sem rádi budeme vracet! Jen škoda, že nás už ve finále chytly křeče... Ale i tak jsme si udělali radost a strávili nádherné odpoledne a večer..." usmívali se stříbrní Bělohlávek/Král. V ostře sledovaném zápase dne mezi nasazenými jedničkami a dvojkami si poradili v koncovce Bryška/Vaculík proti Joch/Pokorný 6:4. Výbornou hru předvedli ještě "přespolní" Cendelín/Herzán. Trošku smutní odcházeli "médiáři" Tuhý/Unčovský, kteří nestačili v osmifinále na dvojici Puček/Mach - "Dnes jsme to nepojali společensky, chtěli jsme hrát tenis a to byla chyba..." okomentoval Martin Tuhý.

O společenskou část večera se postarala domácí populární folklórrocková kapela Sory, která dokonce o 40 minut přetáhla večerku díky skandování fanoušků "Ještě jednu!..."

Další deblový turnaj, spojený s chutí a vůní burčáku, proběhne na kurtech v sobotu 18.9.2021 a o zábavu se tentokrát postará rock-beatová skupina Sekec. Ať sa daří! Karel

Výsledky nočního turnaje jsou ZDE

SEZNAM VŠECH ČLÁNKŮ