TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

BURČÁKOVÝ TURNAJ SE SEKEC

2021-09-18


Přesvědčivým vítězstvím ostrožsko-veletinského páru Peprníček/Švestka skončil tuto sobotu 18.9.2021 na městských tenisových kurtech ve Starém Městě na Širůchu tradiční burčákový turnaj v deblech. "Dobře nás na vítěznou notu naladil výborný burčák, kterého jsme spolu na cestě turnajem vypili 5 litrů. Možná i proto jsme v semifinále a finále raději pospíchali a nadělili 2 kanáry, ač byly zápasy vyrovnanější, než se může zdát..." řekl po výhře Jarda Peprníček. "S Dušanem jsme skvěle sehraní, hra vedle něj je pro mě vždy zážitek!" dodal Jarda.

Výborně zahráli i domácí Franta Cícha s Michalem Trubačíkem, kteří skončili druzí, když hlavně jejich semifinálové tiebreakové vítězství nad prostějovskými Omachlík/Jeřábek bylo hodně cenné.

Turnaj nesl podtitul "O nivnickú borovičku" díky podpoře nedaleké firmy z podhůří Bílých Karpat Linea Nivnice, která věnovala pro tři nejlepší páry dárkové balíčky. Děkujeme! Navečer došlo i na grilování a o vynikající atmosféru se celý večer postarala rock-beatová kapela Sekec, která končila pár minut po půlnoci. 100 litrů vypitého burčáku nebylo tedy velkým překvapením... Ať sa daří! Karel

Výsledky burčákového turnaje "O NIVNICKÚ BOROVIČKU" jsou ZDE

SEZNAM VŠECH ČLÁNKŮ