TEKUZA MASTERS `2019 - MEDIUM
Průběžný žebříček po 5. turnaji
DO MASTERS-FINÁLE POSTUPUJE 24 NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ NA ŽEBŘÍČKU
Pořadí Příjmení Jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body Turnaje Loni
1. Krátký David 100 110 90 0 70         370 5 10.
2. Vanda Josef 40 30 70 50 40         230 5 3.
3. Pilčík Josef 60 60 X 110 X         230 3 4.
4. Bayer Vlastislav X 70 110 50 X         230 3 36.
5. Miklas  Milan 50 40 X 50 X         140 3 2.
6. Prusenovský Michal X 50 X X 90         140 2 nestartoval
7. Šimon Radek 30 35 30 35 X         130 4 81.
8. Kegler Petr 30 X 50 X 40         120 3 9.
9. Novotný  Petr 50 X X 70 X         120 2 7.
10. Stuchlík Pavel X 40 X 55 20         115 3 13.
11. Libra Petr 80 30 X X X         110 2 65.
12. Polášek Lukáš X X 20 90 X         110 2 nestartoval
13. Lukeš Petr X X X X 110         110 1 14.
14. Galář Milan 30 70 X X X         100 2 83.
15. Lysoněk Ivo X X X 20 70         90 2 1.
16. Blažek Patrik 20 X 15 X 40         75 3 68.-77.
17. Bulejko David 70 X X X X         70 1 22.
18. Hrňa Martin 30 X 35 0 X         65 3 nestartoval
19. Frydrych  Tomáš 30 30 X X X         60 2 56.
20. Beinhofner René X 15 40 X X         55 2 6.
21. Horehleď Jaroslav X 15 15 20 X         50 3 27.
22. Pöschl Petr X X 50 X X         50 1 45.
23. Ručka Zbyněk X X 50 X X         50 1 48.
24. Gallas Zdeněk 0 20 0 20 0         40 5 29.
25. Mozga Stanislav 0 30 X 10 X         40 3 5.
26. Lukeš Dominik X 0 X X 40         40 2 51.
27. Unzeitig Petr 0 10 X X 10         20 3 37.
28. Milar Filip X 0 20 X X         20 2 41.
29. Kovářík Antonín 10 X X 10 X         20 2 43.
30. Rajnoch Petr 10 X X X 10         20 2 nestartoval
31. Možnar Michal 20 X X X X         20 1 34.
32.-33. Dygrín  Jiří X X X X 20         20 1 nestartoval
32.-33. Vala Jiří X X X 20 X         20 1 nestartoval
34. Fajth Rastislav 15 0 X 0 X         15 3 20.
35. Fridrich Zdeněk 0 0 10 X 0         10 4 85.-91.
36. Půček Vašek 10 0 0 X X         10 3 85.-91.
37. Galan Tomáš X 0 X X 10         10 2 12.
38. Machala Libor 10 X X X 0         10 2 19.
39. Pomkla Milan 0 X X X 10         10 2 61.
40. Holák Marek X 10 X 0 X         10 2 63.
41. Vaculík Petr X X 0 X 10         10 2 78.
42.-43. Groschaft Jiří X 0 X 10 X         10 2 nestartoval
42.-43. Janík Filip 10 X 0 X X         10 2 nestartoval
44. Javor Ondřej X 10 X X X         10 1 52.
45.-47. Kříž Milan X X X X 10         10 1 nestartoval
45.-47. Klepš Michal X X 10 X X         10 1 nestartoval
45.-47. Schneider Michal X X X 10 X         10 1 nestartoval
48. Kajš Vladimír 0 X 0 X X         0 2 85.-91.
49. Hanačík Radek X X X 0 X         0 1 18.
50. Zedníček Roman X X X X 0         0 1 42.
51. Pokluda Luboš X X 0 X X         0 1 53.-55.
52. Burda Josef X X X 0 X         0 1 80.
53. Boďa Marek 0 X X X X         0 1 82.
TEKUZA MASTERS `2019 - HARD
Průběžný žebříček po 2. turnaji
DO MASTERS-FINÁLE POSTUPUJE 16 NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ NA ŽEBŘÍČKU
Pořadí Příjmení Jméno 1. 2. 3. Body Turnaje Loni
1. Joch Michael 35 90   125 2 2.
2. Pokorný  Pavel 55 60   115 2 nestartoval
3. Rakušan Lukáš 70 40   110 2 10.
4. Bryška Marcel X 110   110 1 7.
5. Šilhánek Michal 95 X   95 1 nestartoval
6. Zimčík Filip 90 X   90 1 15.
7. Dleštík  Břetislav 10 50   60 2 5.
8. Budík Pavel 10 50   60 2 11.
9. Hráček Darek 50 10   60 2 12.
10. Kostka Jan X 50   50 1 25.
11. Novák  Dalibor 40 X   40 1 3.
12. Mojak  Marek X 40   40 1 nestartoval
13. Cícha František 20 15   35 2 nestartoval
14. Zmeškal Radek 35 X   35 1 nestartoval
15. Vaculík Aleš X 30   30 1 4.
16. Vanda Josef X 30   30 1 nestartoval
17. Korec  Jan X 20   20 1 6.
18. Lysoněk Ivo X 15   15 1 22.
19. Barták  Peter 0 10   10 2 24.
20. Kegler Petr X 10   10 1 nestartoval
21. Krátký  David 0 0   0 2 nestartoval
22. Velecký Petr X 0   0 1 23.
23. Kuchař Vladimír X 0   0 1 33.
24.-27. Malota Kamil X 0   0 1 nestartoval
24.-27. Plášek Martin X 0   0 1 nestartoval
24.-27. Milar Filip X 0   0 1 nestartoval
24.-27. Maršálek Milan 0 X   0 1 nestartoval