TEKUZA MASTERS `2020 - MEDIUM
Průběžný žebříček po 6. turnaji
DO MASTERS-FINÁLE POSTUPUJE 24 NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ NA ŽEBŘÍČKU
Pořadí Příjmení Jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Body Turnaje Loni
1. Tuhý Martin X 40 50 100 70 90   350 5 nestartoval
2. Blažek Patrik 30 X 50 60 X 110   250 4 24.
3. Kegler Petr 50 10 30 50 70 X   210 5 10.
4. Javor Ondřej X 50 80 30 50 X   210 4 54.
5. Mozga Stanislav 30 35 20 X 50 70   205 5 11.
6. Unčovský Michal 40 X 50 20 40 50   200 5 19.
7. Krejčiřík Marek 60 20 100 X 20 X   200 4 nestartoval
8. Kropáček Michal X X X 70 110 X   180 2 nestartoval
9. Horehleď Jaroslav 30 15 20 50 30 X   145 5 25.
10. Možnar Michal 30 30 X 60 X 10   130 4 26.
11. Slezák Michal 60 60 X X X 10   130 3 nestartoval
12. Beinhofner René 20 50 50 X X X   120 3 21.
13. Šimon Radek 10 100 X X X X   110 2 6.
14. Stuchlík Pavel 110 X X X X X   110 1 14.
15. Gallas Zdeněk 20 0 0 30 20 20   90 6 16.
16. Lukeš Dominik 20 X 0 40 X 30   90 4 35.
17. Koutný Michal 90 X X X X X   90 1 nestartoval
18. Maršálek Milan 10 40 X 30 X X   80 3 37.
19. Bulejko David 20 X X X X 60   80 2 13.
20. Dleštík Petr X 30 X X X 50   80 2 27.
21. Čada  Jan X 80 X X X X   80 1 nestartoval
22. Milar Filip 10 30 10 0 20 X   70 5 29.
23. Úlehla Tomáš X X 60 X X X   60 1 nestartoval
24. Borunský Přemysl 30 X X 20 X X   50 2 46.
25. Kuchař  Karel 50 0 X X X X   50 2 nestartoval
26. Fajth Rastislav X X 10 10 15 10   45 4 31.
27. Galan Tomáš 10 X 30 X 0 X   40 3 34.
28. Hrňa Martin X X 40 X X X   40 1 28.
29. Hanačík Radek 40 X X X X X   40 1 42.
30.-31. Kropáč Radim X X X X X 40   40 1 nestartoval
30.-31. Vyorálek Josef X X X X 40 X   40 1 nestartoval
32. Boďa Marek 0 X X X 20 10   30 3 59.
33. Kopčil Petr X 10 X 20 X X   30 2 nestartoval
34. Polášek Lukáš X X 30 X X X   30 1 17.
35. Janča Tomáš X X 30 X X X   30 1 nestartoval
36. Fridrich Zdeněk 0 0 10 0 10 0   20 6 38.
37. Pomkla Milan 0 X 0 20 X 0   20 4 55.
38.-39. Janás Adam X X X 10 10 0   20 3 nestartoval
38.-39. Mařák Roman 0 20 0 X X X   20 3 nestartoval
40. Libra Petr 20 X X X X X   20 1 15.
41.-42. Máčal Martin X X X X X 20   20 1 nestartoval
41.-42. Píšťková Tereza X X 20 X X X   20 1 nestartovala
43. Zedníček Roman X X X 15 X X   15 1 67.
44. Bachratý Maxim 0 10 0 0 X 0   10 5 71.-72.
45.-46. Janás Jakub X X X 0 0 10   10 3 nestartoval
45.-46. Pávek Vlastimil 10 0 0 X X X   10 3 nestartoval
47. Unzeitig Petr X X 10 X X X   10 1 32.
48. Havlíček Marek 10 X X X X X   10 1 40.
49. Kovářík Antonín X X 10 X X X   10 1 43.
50. Klepš Michal 10 X X X X X   10 1 48.-52.
51. Pokluda Luboš 10 X X X X X   10 1 57.
52. Papírek Jan 10 X X X X X   10 1 60.-62.
53.-56. Gregůrek Ivo X X X X X 10   10 1 nestartoval
53.-56. Vážan Petr X X 10 X X X   10 1 nestartoval
53.-56. Vycudilík Pavel X X X 10 X X   10 1 nestartoval
53.-56. Durnová Alena X X X X 10 X   10 1 nestartovala
57. Holák Marek 0 X 0 X X X   0 2 58.
58. Frydrych  Tomáš X 0 X X X X   0 1 30.
59. Vaculík Petr 0 X X X X X   0 1 33.
60. Půček Václav X X X X 0 X   0 1 53.
61. Fridrich Dalibor X X X 0 X X   0 1 73.-76.
62.-63. Judas Michal 0 X X X X X   0 1 nestartoval
62.-63. Málková Simona 0 X X X X X   0 1 nestartovala
TEKUZA MASTERS `2020 - HARD
Průběžný žebříček po 3. turnaji
DO MASTERS-FINÁLE POSTUPUJE 16 NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ NA ŽEBŘÍČKU
Pořadí Příjmení Jméno 1. 2. 3. 4. 5. Body Turnaje Loni
1. Marušák Martin 110 90 X     200 2 nestartoval
2. Kostka Jan X 110 60     170 2 13.
3. Korec  Jan 40 70 20     130 3 11.
4. Vaculík Aleš 70 50 X     120 2 3.
5. Hrazdil Jan X X 110     110 1 nestartoval
6. Šenkeřík Jan 30 50 20     100 3 nestartoval
7. Peprníček Jaroslav 50 50 X     100 2 nestartoval
8. Joch Michael 30 20 40     90 3 4.
9. Lejsal Ondřej 90 X X     90 1 nestartoval
10. Pokorný  Pavel X X 75     75 1 5.
11. Valášek Tomáš 70 X X     70 1 nestartoval
12. Novák  Dalibor 10 20 30     60 3 14.
13. Lukeš Petr 20 0 35     55 3 nestartoval
14. Šilhánek Michal X 55 X     55 1 7.
15. Budík Pavel 20 10 20     50 3 10.
16. Zimčík Filip 20 X 30     50 2 9.
17.-18. Šašinka Albert X X 50     50 1 nestartoval
17.-18. Raštica Jan 50 X X     50 1 nestartoval
19. Černý Miloš 10 X 30     40 2 nestartoval
20. Vanda Josef 10 20 X     30 2 19.
21. Mojak  Marek X 30 X     30 1 8.
22.-23. Smetana Marcel X X 30     30 1 nestartoval
22.-23. Rektořík Antonín 30 X X     30 1 nestartoval
24. Dleštík  Břetislav 10 X 10     20 2 6.
25. Rakušan Lukáš 20 X X     20 1 1.
26. Barták  Peter 20 X X     20 1 17.
27. Krátký  David 20 X X     20 1 23.
28. Žemla Pavel X 20 X     20 1 24.
29.-31. Galář Milan 20 X X     20 1 nestartoval
29.-31. Hyrák Vojtěch 20 X X     20 1 nestartoval
29.-31. Prusenovský Michal 20 X X     20 1 nestartoval
32. Stuchlík Pavel 15 X X     15 1 nestartoval
33. Trubačík Michal X 0 10     10 2 nestartoval
34.-40. Dvořáček Libor X 10 X     10 1 nestartoval
34.-40. Koukal Michal X 10 X     10 1 nestartoval
34.-40. Lekeš Jan X 10 X     10 1 nestartoval
34.-40. Miklas Milan 10 X X     10 1 nestartoval
34.-40. Omachlík Aleš X 10 X     10 1 nestartoval
34.-40. Smělík Milan X 10 X     10 1 nestartoval
34.-40. Uher  Martin 10 X X     10 1 nestartoval
41. Velecký Petr 0 0 X     0 2 25.
42.-43. Mozga Stanislav 0 X 0     0 2 nestartoval
42.-43. Pilčík Josef 0 X 0     0 2 nestartoval
44. Milar Filip 0 X X     0 1 21.
45. Hanačík Radek 0 X X     0 1 27.-30.
46.-52. Lukeš Dominik X X 0     0 1 nestartoval
46.-52. Bulejko David 0 X X     0 1 nestartoval
46.-52. Kropáč Radim 0 X X     0 1 nestartoval
46.-52. Navrátil Michal X 0 X     0 1 nestartoval
46.-52. Pávek Vlastimil 0 X X     0 1 nestartoval
46.-52. Struhař Dušan 0 X X     0 1 nestartoval
46.-52. Vintr Jan X 0 X     0 1 nestartoval