TEKUZA MASTERS `2022 - MEDIUM
Průběžný žebříček po 6. turnaji
DO MASTERS-FINÁLE POSTUPUJE 24 NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ NA ŽEBŘÍČKU
Pořadí Příjmení Jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Body Turnaje Loni
1. Unčovský Michal 70 100 20 X 60 90     340 5 3.
2. Slezák Michal X X 40 110 110 X     260 3 10.
3. Tuhý Martin 30 75 30 X X 110     245 4 1.
4. Zemčík Marek 100 50 X X 50 X     200 3 14.
5. Šimon Radek 80 50 X 40 X X     170 3 nestartoval
6. Jánošík Miroslav 50 X X 60 20 10     140 4 nestartoval
7. Kořínek Martin X X X 70 70 X     140 2 29.-30.
8. Pokluda Luboš 40 35 X X 20 40     135 4 11.
9. Chovanec Samuel 70 50 X X X 10     130 3 nestartoval
10. Kropáček Michal 20 30 70 X X X     120 3 4.
11. Hodl Jaroslav 10 X X X 30 70     110 3 38.
12. Tůma Pavel X X 110 X X X     110 1 nestartoval
13. Tomeček Josef 50 X X X 50 X     100 2 23.
14. Michálek David X X X 40 40 15     95 3 nestartoval
15.-16. Blažej Tomáš X X 90 X X X     90 1 nestartoval
15.-16. Hadraba Václav X X X 90 X X     90 1 nestartoval
17. Janás Adam X X 30 15 X 35     80 3 66.
18. Machalík Marek X 30 X X 15 35     80 3 nestartoval
19. Maršálek Milan 10 X X X 70 X     80 2 13.
20. Míček Miroslav 10 10 X 30 20 X     70 4 nestartoval
21. Mozga Stanislav X 60 10 X X X     70 2 2.
22. Matějíček Jan X X X 35 X 30     65 2 nestartoval
23. Vážan Petr X X X X X 60     60 1 46.
24. Lukeš Dominik X 15 X 30 10 X     55 3 27.
25. Kovářík Antonín 0 55 X X X X     55 2 21.
26. Hanačík Radek X X 50 X 0 X     50 2 31.
27. Kostílek Libor 20 X X 0 10 10     40 4 nestartoval
28. Kegler Petr 10 X X X X 30     40 2 6.
29. Libra Petr 0 X X X 40 X     40 2 7.
30. Beinhofner René 30 X X X 10 X     40 2 70.
31. Ručka Zbyněk 40 X X X X X     40 1 nestartoval
32. Dopater Milan 0 15 X X 10 10     35 4 9.
33. Jungman Michal X 10 X 0 10 15     35 4 nestartoval
34. Gallas Zdeněk 0 20 0 0 0 10     30 6 25.
35. Trlifaj Robin 10 10 X X 10 X     30 3 56.
36. Horehleď Jaroslav X 10 X 20 X X     30 2 5.
37. Jančík Martin 20 X X X 10 X     30 2 48.
38.-40. Amirouche Djorf X X X X X 30     30 1 nestartoval
38.-40. Konečný Dan 30 X X X X X     30 1 nestartoval
38.-40. Šiška Zdeněk X X X X 30 X     30 1 nestartoval
41. Fridrich Zdeněk 10 X X 15 0 0     25 4 65.
42. Chovanec Petr 10 15 X X X 0     25 3 59.-60.
43. Možnar Michal X X X X 10 15     25 2 50.
44. Milar Filip 10 0 X 0 10 X     20 4 42.
45. Málková Simona 20 X X X 0 X     20 2 62.
46. Polášek Lukáš X X X X X 20     20 1 26.
47. Hrňa Martin X X X X X 20     20 1 33.
48. Fila Robin X X X X 20 X     20 1 59.-60.
49. Boďa Marek 20 X X X X X     20 1 67.
50. Jelínek Šimon X X 20 X X X     20 1 68.-69.
51. Cícha Martin X X X X 20 X     20 1 74.-82.
52. Rebl Tomáš X X X X X 15     15 1 20.
53. Frydrych  Tomáš X 15 X X X X     15 1 22.
54. Bachratý Maxim 10 0 X X X X     10 2 40.
55. Kozubík Petr 0 X X X 10 X     10 2 43.-45.
56. Ondříšek Pavel 0 X 10 X X X     10 2 nestartoval
57. Duda Vojtěch X 10 X X X X     10 1 29.-30.
58. Richtr Jan X X X X X 10     10 1 32.
59. Klepš Michal X 10 X X X X     10 1 58.
60. Bureš Petr X 0 X X 0 X     0 2 nestartoval
61. Mařák Roman X X X X X 0     0 1 39.
62. Šašinka Viktor X 0 X X X X     0 1 43.-45.
63. Lekeš Jan X X X 0 X X     0 1 55.
64. Janás Jakub X X X X X 0     0 1 57.
65. Urbánek Jiří 0 X X X X X     0 1 74.-82.
TEKUZA MASTERS `2022 - HARD
Průběžný žebříček po 2. turnaji
DO MASTERS-FINÁLE POSTUPUJE 16 NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ NA ŽEBŘÍČKU
Pořadí Příjmení Jméno 1. 2. 3. 4. Body Turnaje Loni
1. Bryška Marcel X 110     110 1 1.
2. Pokorný Pavel 110 X     110 1 nestartoval
3. Kostka  Jan X 90     90 1 nestartoval
4. Rakušan Lukáš 75 X     75 1 15.
5.-7. Vaculík Aleš X 70     70 1 nestartoval
5.-7. Raška Martin X 70     70 1 nestartoval
5.-7. Šilhánek Michal 70 X     70 1 nestartoval
8. Krátký  David 20 40     60 2 34.
9. Galář  Milan 30 30     60 2 nestartoval
10. Joch Michael 40 10     50 2 9.
11.-12. Mitrovič Marko 30 20     50 2 nestartoval
11.-12. Zmeškal Radek 30 20     50 2 nestartoval
13. Budík Pavel 10 35     45 2 6.
14. Peringer Martin X 40     40 1 18.
15. Trubačík Michal 35 X     35 1 17.
16. Omachlík Aleš 20 10     30 2 7.
17. Velecký Petr 10 20     30 2 35.
18. Mojak  Marek 30 X     30 1 21.
19. Tuhý Martin 20 0     20 2 20.
20. Vanda Josef 0 20     20 2 25.
21. Šašinka Albert X 20     20 1 8.
22. Lukeš Petr X 20     20 1 16.
23.-26. Novotný  Daniel X 20     20 1 nestartoval
23.-26. Cendelín Přemysl 20 X     20 1 nestartoval
23.-26. Novotný  Petr 20 X     20 1 nestartoval
23.-26. Stuchlík Pavel 20 X     20 1 nestartoval
27. Dleštík  Břetislav 10 0     10 2 5.
28. Mozga  Stanislav 10 0     10 2 nestartoval
29. Bachratý  Maxim 10 X     10 1 36.-38.
30. Miklas Milan 10 X     10 1 nestartoval
31. Kropáček Michal X 0     0 1 28.
32. Milar Filip X 0     0 1 32.
33. Gallas Zdeněk X 0     0 1 nestartoval