Skupina 3 Smetana M. Novák D. Dleštík B. Argiriu J. Skóre Body Pořadí
Dleštík B. 9:6 9:5 x 9:0 skr. 27:11 6 1.
Argiriu J. 9:6 9:5 0:9 skr. x 18:20 4 2.

Skupina 4 Budík P. Bryška M. Kovařík T. Bartoněk R. Skóre Body Pořadí
Bryška M. 0:9 skr x 9:6 9:5 18:20 4 2.
Kovařík T. 6:9 6:9 x - - - -
Bartoněk R. 5:9 5:9 - x - - -

PROFESOR ARGIRIU ŠKOLIL NA TEKUZE

Uplynulou sobotu vyvrcholil na tenisových kurtech SYNOTU ve Starém Městě, závěrečným finálovým turnajem šestnácti nejlepších hráčů na žebříčku TEKUZA MASTERS `2006, 8. ročník tenisového mistrovství rekreačních hráčů Uherskohradišťska. Někteří účastníci se nechali slyšet, že turnajová sezóna pro ně začíná až tímto turnajem, protože historie si bude pamatovat jen celkového vítěze. Dostat se mezi šestnáct nejlepších je vysoce prestižní záležitostí a díky bodovému systému se to může podařit každému hráči, který se zúčastní všech pěti turnajů a uhraje na každém aspoň 30 bodů. Finálový turnaj probíhal podle předem stanovených pravidel. Hráči byli nejdříve rozděleni, podle pořadí na žebříčku, do 4 skupin, kde hráli spolu systémem každý s každým. Zápasy ve skupinách skončily většinou podle předpokladů, jediným překvapením byl postup B.Dleštíka na úkor M.Smetany. Vyřazovací boje už ovšem nabídly velmi pěkné a napínavé zápasy. Např. P. Raštica podcenil ve čtvrtfinále s M. Otrusinou začátek a prohrával už 0:5 a stálo ho to hodně sil, aby nakonec výsledek otočil. Vrcholem turnaje byl jednoznačně finálový zápas mezi J. Argiriem a M. Bryškou, plný krásných tenisových výměn a před početnou diváckou kulisou. Začátek zápasu byl jednoznačně v režii o 21 let mladšího M. Bryšky, který dokonce ve druhém setu nevyužil několik matchbalů. S příchodem tenisového odborníka Jiřího Čecha se slovy: „Neříkej si, že nemůžeš, Ty můžeš!“ J. Argiriu neuvěřitelně ožil a větší bojovností a odvahou soupeře nakonec porazil v závěrečném supertiebreaku v poměru 10:6. Nejlepších šestnáct hráčů na žebříčku obdrželo dárkové koše, vítěz závěrečného finále tenisovou raketu YONEX, věnovanou firmou Petra Pražana, poražený finalista tenisovou raketu VOLKL a semifinalisté tenisové vaky, věnované firmou HOPE – Ing. Petra Holáska. Závěrečné vyhlášení vítězů proběhlo při písni „We are champions“ , společně s tradičním šampáňem. Sdružení TEKUZA nejlepším blahopřeje k úspěchům, děkuje sponzorům jednotlivých turnajů za přízeň a všem hráčům za účast v sérii a těší se na příští ročník.