Kosek N. - Kropáč R. - 7:6
Psík M. - Somr P. 2:6
Šmída S. - Červenák M. 6:1

BUDÍK OD SOBOTY TANKUJE U AGIPU

Tenisové kurty Synotu ve Starém Městě byly poslední srpnovou sobotu dějištěm letošního čtvrtého turnaje rekreačních hráčů ve dvouhrách ze série TEKUZA MASTERS ‘2006, nazvaného AGIP OPEN. Soutěže se tentokrát zúčastnilo 36 hráčů, kteří bojovali o co nejvýhodnější pozici před zářijovým posledním turnajem, který určí 16 nejlepších hráčů pro závěrečné finále o titul nejlepšího rekreačního tenisty Uherskohradišťska. Většina zápasů byla velmi vyrovnaná a konečné výsledky zamotanou situaci na žebříčku vůbec nevyřešily. Před posledním turnajem má reálnou šanci postoupit minimálně 25 hráčů. Ostatní mají poslední možnost vyzkoušet si svoje tenisové kvality před dlouhou zimní přestávkou. Samotný průběh předposledního turnaje byl velmi zajímavý. Bojovalo se opravdu o každý fiftýn, protože v konečném žebříčku je každý bod důležitý. Díky bodovému systému turnaje a vyrovnanosti hráčů nemá nikdo nic jistého. Ve velmi dobré formě se představil Pavel Budík, který nejdříve „poslal na vlak“ brňáky T.Kovaříka s F.Kyršem shodně v poměru 9:8, v semifinále hladce přehrál dobře hrajícího D. Hráčka v poměru 9:3 a díky zranění J.Argiria st. se ve finále radoval, po dlouhé době, z vítězství. V případě Jirky Argiria staršího (turnaje se zúčastnil také syn – pozn. aut.) je potřeba podotknout, že turnaj po zdravotních problémech v týdnu přišel jen vyzkoušet, ale v 1.kole mu nivnický M.Smetana ranou z forhendu narovnal záda a nechybělo mnoho a přes veškeré zdravotní handicapy turnaj vyhrál.