Tománek M. - Unčovský M. 6:1
Dleštík B. - Lysoněk I. 5:7
Trubačík M. - Kosek J. 6:1

ANDRÝSKŮV COMEBACK

Uplynulou sobotu proběhl na tenisových kurtech Synotu ve Starém Městě turnaj ve dvouhrách mužů TCV OPEN, který byl v pořadí třetím letošním turnajem ze série TEKUZA MASTERS 2006. Za tropického vedra se soutěže zúčastnilo 35 odvážlivců, kteří dali přednost svému oblíbenému sportu před návštěvou koupaliště. O tom, jak je tato série kvalitní se přesvědčilo v průběhu turnaje hned několik potencionálních favoritů. Loňský vítěz základní části M. Trubačík musel o postup do 1. kola bojovat v kvalifikaci. Zápas F.Kyrš-T.Kovařík, který bývá v Brně na většině turnajů finálových zápasem byl na TEKUZE pouze zápasem 1. kola. Přesto se stále objevují úplně nová jména hráčů, kteří dokazují, že přes tréninkovou píli je možné se mezi nejlepší probojovat. Příkladem toho je premiérový start F. Cíchy, který několik let se startem váhal, tentokrát to zkusil a hned se dostal do čtvrtfinále. O jeho stoupající popularitě a velkém zájmu diváků svědčí fakt, že ze závěrečné tiskovky odcházel až poslední. Vítězem se nakonec zaslouženě stal Milan Andrýsek, který po několika účastích v 1.kole a v kole útěchy, tentokrát bez problémů dokráčel až do finále, kde ukázal favoritovi z Brna Filipu Kyršovi, že na to, aby ve Starém Městě vyhrál, musí ještě hodně potrénovat a vyprovodil ho z kurtu v poměru 6:0, 6:2.