ALGIDA OPEN-MEDIUM - 2016-09-10
Osmifinále | | Čtvrtfinále | | Semifinále | | Finále | | Vítěz |
| | | | | | | | |
Vanda J. | | | | | | | | |
| | Vanda J. | | | | | | |
Vaculík P. | | 5:1 w.o. | | | | | | |
| | | | Vanda J. | | | | |
Unčovský M. | | | | 6:2 | | | | |
| | Možnar M. | | | | | | |
Možnar M. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | | | Pilčík J. | | |
Kuchař K. | | | | | | 6:1 | | |
| | Kuchař K. | | | | | | |
Javor O. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | Pilčík J. | | | | |
Bulejko D. | | | | 2:2 w.o. | | | | |
| | Pilčík J. | | | | | | |
Pilčík J. | | | | | | | | |
| | | | | | | | Lysoněk I. |
Rektořík A. | | | | | | | | 6:3 |
| | Galář M. | | | | | | |
Galář M. | | 6:1 | | | | | | |
| | | | Galář M. | | | | |
Hanačík R. | | | | 7:5 | | | | |
| | Horehleď J. | | | | | | |
Horehleď J. | | 6:0 | | | | | | |
| | | | | | Lysoněk I. | | |
Borunský P. | | | | | | 6:0 | | |
| | Borunský P. | | | | | | |
Havlíček T. | | 6:2 | | | | | | |
| | | | Lysoněk I. | | | | |
Šašinka A. | | | | 6:1 | | | | |
| | Lysoněk I. | | | | | | |
Lysoněk I. | | 6:3 | | | | | | |
Základní skupiny
Skupina 1 | Vanda Josef | Havlíček Tomáš | Krejčiřík Marek | Zedníček Roman | Skóre | Body | Pořadí |
Vanda Josef | x | 6:3 | 6:2 | 6:0 | 18:5 | 6 | 1. |
Havlíček Tomáš | 3:6 | x | 7:6 | 6:0 | 16:12 | 4 | 2. |
Krejčiřík Marek | 2:6 | 6:7 | x | 6:0 | 14:13 | 2 | 3. |
Zedníček Roman | 0:6 | 0:6 | 0:6 | x | 0:18 | 0 | 4. |
Skupina 2 | Lysoněk Ivo | Janča Michal | Unčovský Michal | Kovařík Antonín | Skóre | Body | Pořadí |
Lysoněk Ivo | x | 6:0 | 6:1 | 6:0 | 18:1 | 6 | 1. |
Janča Michal | 0:6 | x | 5:7 | 0:6 | 5:19 | 0 | 4. |
Unčovský Michal | 1:6 | 7:5 | x | 7:6 | 15:17 | 4 | 2. |
Kovařík Antonín | 0:6 | 6:0 | 6:7 | x | 12:13 | 2 | 3. |
Skupina 3 | Javor Ondřej | Rektořík Antonín | Gregůrek Ivo | Mařák Roman | Skóre | Body | Pořadí |
Javor Ondřej | x | 4:6 | 6:3 | 6:3 | 16:12 | 4 | 2. |
Rektořík Antonín | 6:4 | x | 6:1 | 6:2 | 18:7 | 6 | 1. |
Gregůrek Ivo | 3:6 | 1:6 | x | 7:5 | 11:17 | 2 | 3. |
Mařák Roman | 3:6 | 2:6 | 5:7 | x | 10:19 | 0 | 4. |
Skupina 4 | Pilčík Josef | Hanačík Radek | Rojar Libor | Velecký Petr | Skóre | Body | Pořadí |
Pilčík Josef | x | 6:2 | 6:0 | 6:1 | 18:3 | 6 | 1. |
Hanačík Radek | 2:6 | x | 6:3 | 4:6 | 12:15 | 2 | 2. |
Rojar Libor | 0:6 | 3:6 | x | 6:3 | 9:15 | 2 | 3. |
Velecký Petr | 1:6 | 6:4 | 3:6 | x | 10:16 | 2 | 4. |
Skupina 5 | Stuchlík Pavel | Kuchař Karel | Zmeškal Radek | Galář Milan | Skóre | Body | Pořadí |
Stuchlík Pavel | x | 4:6 | 6:3 | 1:6 | 11:15 | 2 | 3. |
Kuchař Karel | 6:4 | x | 3:6 | 6:3 | 15:13 | 4 | 1. |
Zmeškal Radek | 3:6 | 6:3 | x | 6:7 | 15:16 | 2 | 4. |
Galář Milan | 6:1 | 3:6 | 7:6 | x | 16:13 | 4 | 2. |
Skupina 6 | Bulejko David | Horehleď Jaroslav | Hříbek Dominik | Ťok Martin | Skóre | Body | Pořadí |
Bulejko David | x | 2:6 | 6:1 | 6:3 | 14:10 | 4 | 2. |
Horehleď Jaroslav | 6:2 | x | 6:0 | 6:0 | 18:2 | 6 | 1. |
Hříbek Dominik | 1:6 | 0:6 | x | 2:6 | 3:18 | 0 | 4. |
Ťok Martin | 3:6 | 0:6 | 6:2 | x | 9:14 | 2 | 3. |
Skupina 7 | Borunský Přemysl | Bačík Radim | Milar Filip | Vaculík Petr | Skóre | Body | Pořadí |
Borunský Přemysl | x | 6:2 | 6:3 | 6:3 | 18:8 | 6 | 1. |
Bačík Radim | 2:6 | x | 6:3 | 6:7 | 14:16 | 2 | 3. |
Milar Filip | 3:6 | 3:6 | x | 2:6 | 8:18 | 0 | 4. |
Vaculík Petr | 3:6 | 7:6 | 6:2 | x | 16:14 | 4 | 2. |
Skupina 8 | Možnar Michal | Šašinka Albert | Gallas Zdeněk | Skóre | Body | Pořadí |
Možnar Michal | x | 9:7 | 9:2 | 18:9 | 4 | 1. |
Šašinka Albert | 7:9 | x | 9:0 | 16:9 | 2 | 2. |
Gallas Zdeněk | 2:9 | 0:9 | x | 2:18 | 0 | 3. |
ZPĚT NA TEKUZA MASTERS