Hráček Z. 9:0
Argiriu J.
Argiriu J. 6:3

FOTBALISTA BRYŠKA PŘEKVAPIL NA TEKUZE

Poslední srpnovou sobotu proběhl na tenisových kurtech Synotu čtvrtý letošní turnaj rekreačních hráčů ve dvouhrách TCV OPEN (Tenis Centrum Vintr), který patří do série TEKUZA MASTERS `2004. Soutěže se zúčastnilo 42 rekreačních hráčů, z toho 10 úplných nováčků, tzn. že na žebříčku figuruje nyní už 86 hráčů. Samotný průběh předposledního turnaje byl velmi zajímavý. Bojovalo se opravdu o každý fiftýn, protože v konečném žebříčku je každý bod důležitý. Životního úspěchu ve své krátké tenisové kariéře dosáhl fotbalista Marcel Bryška, který nejdříve v osmifinále porazil nasazenou jedničku Michala Trubačíka 9:3 a v semifinále nakonec po velkém boji porazil nasazenou pětku Miloše Černého 9:7. Ve finále už ovšem nestačil na tradičně výborně hrajícího Jiřího Argiria, a přestože bojoval ze všech sil nakonec prohrál 3:6 5:7. Jiří Argiriu na turnaji potvrdil, že při neúčasti Milana Andrýska (pracovní povinnosti – pozn.aut.) nemá momentálně v sérii konkurenci a zároveň se vyhoupl do čela průběžného žebříčku. Před posledním turnajem série, který se uskuteční v sobotu 25. září, je situace na žebříčku velmi vyrovnaná a hodně hráčů má šanci postoupit do závěrečného finále 16-ti nejlepších, které se uskuteční 9. října a tím získat hodnotné dárkové koše. Diváci se můžou těšit na závěrečný finiš Petra Raštici, který vyhrál poslední tři ročníky, ale momentálně je na 21. místě a ztrácí 50 bodů. Při současné vyrovnanosti všech hráčů to bude mít opravdu velmi těžké.