Krejčiřík M. 9:4
Budík P.
Budík P. 6:1

ARGIRIU PROŠEL Z KVALIFIKACE AŽ K VÍTĚZSTVÍ

V soboru proběhl, na tenisových kurtech SYNOTU ve Starém Městě, tenisový turnaj ve dvouhrách mužů JANÁČEK OPEN, , který byl druhým turnajem ze série TEKUZA MASTERS `2004. Turnaje se tentokrát zúčastnilo 43 rekreačních hráčů. Jako obvykle se turnaj neobešel bez velkých překvapení, ale největším v letošní sezóně bylo, že tentokrát konečně nepršelo, i když se často kolem honily černé mraky. Přestože počasí vyšlo, na tenisových kurtech se blýskalo a nejednou blesk zasáhl i jasného favorita. V 1. kole porazil neznámý T.Kovařík nasazenou turnajovou jedničku M. Kolečkáře 6:3. Ve 2. kole přehrál baskeťák J.Jašek úderově kvalitního M.Černého s přehledem 9:2 a mistr šermu M.Trubačík přetlačil obhájce titulu P.Rašticu 9:8, který si u výsledkové listiny stanovil nový cíl pro letošní ročník – dostat se mezi šestnáct nejlepších. Ve čtvrtfinále ještě nenápadný R.Bartoněk poslal do sprch nasazenou turnajovou dvojku P. Budíka v poměru 9:8. Vítězem turnaje se stal nestárnoucí Jiří Argiriu, který prošel bez jediného zaváhání z kvalifikace až do finále, kde nakonec porazil Michala Trubačíka 6:3 6:3. Dokázal tak, že i hráč z kvalifikace se může na TEKUZE prosadit a dokonce i vyhrát.