HAMÉ TEKUZA MASTERS-MEDIUM-finále - 2018-09-30
Osmifinále | | Čtvrtfinále | | Semifinále | | Finále | | Vítěz |
| | | | | | | | |
Lysoněk I. | | | | | | | | |
| | Lysoněk I. | | | | | | |
Horehleď J. | | 6:4 | | | | | | |
| | | | Lysoněk I. | | | | |
Šašinka A. | | | | 6:1 | | | | |
| | Hanačík A. | | | | | | |
Hanačík A. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | | | Vanda J. | | |
Novotný P. | | | | | | 6:4 | | |
| | Vanda J. | | | | | | |
Vanda J. | | 6:1 | | | | | | |
| | | | Vanda J. | | | | |
Zmeškal R. | | | | 6:3 | | | | |
| | Bayer V. | | | | | | |
Bayer V. | | 6:2 | | | | | | |
| | | | | | | | Vanda J. |
Krátký D. | | | | | | | | 6:2 |
| | Krátký D. | | | | | | |
Hanačík R. | | 6:2 | | | | | | |
| | | | Krátký D. | | | | |
Stuchlík P. | | | | 6:4 | | | | |
| | Slezák M. | | | | | | |
Slezák M. | | 7:5 | | | | | | |
| | | | | | Krátký D. | | |
Pilčík J. | | | | | | 6:2 | | |
| | Pilčík J. | | | | | | |
Beinhofner R. | | 6:2 | | | | | | |
| | | | Pilčík J. | | | | |
Hanačík M. | | | | 6:3 | | | | |
| | Miklas M. | | | | | | |
Miklas M. | | 6:1 | | | | | | |
Základní skupiny
Skupina 1 | Lysoněk Ivo | Galan Tomáš | Stuchlík Pavel | Milar Filip | Skóre | Body | Pořadí |
Lysoněk Ivo | x | 6:0 | 7:6 | 6:1 | 19:7 | 6 | 1. |
Galan Tomáš | 0:6 | x | 4:6 | 2:5 | 6:17 | 0 | 4. |
Stuchlík Pavel | 6:7 | 6:4 | x | 6:1 | 18:12 | 4 | 2. |
Milar Filip | 1:6 | 5:2 | 1:6 | x | 7:14 | 2 | 3. |
Skupina 2 | Miklas Milan | Hanačík Antonín | Bachůrek Jaroslav | Zmeškal Radek | Skóre | Body | Pořadí |
Miklas Milan | x | 6:2 | 6:1 | 6:3 | 18:6 | 6 | 1. |
Hanačík Antonín | 2:6 | x | 6:3 | 7:5 | 15:14 | 4 | 2. |
Bachůrek Jaroslav | 1:6 | 3:6 | x | 1:6 | 5:18 | 0 | 4. |
Zmeškal Radek | 3:6 | 5:7 | 6:1 | x | 14:14 | 2 | 3. |
Skupina 3 | Vanda Josef | Krátký David | Hanačík Radek | Unzeitig Petr | Skóre | Body | Pořadí |
Vanda Josef | x | 3:6 | 6:3 | 6:3 | 15:12 | 4 | 2. |
Krátký David | 6:3 | x | 6:2 | 6:2 | 18:7 | 6 | 1. |
Hanačík Radek | 3:6 | 2:6 | x | 6:4 | 11:16 | 2 | 3. |
Unzeitig Petr | 3:6 | 2:6 | 4:6 | x | 9:18 | 0 | 4. |
Skupina 4 | Pilčík Josef | Kegler Petr | Bačík Radim | Bayer Vlastislav | Skóre | Body | Pořadí |
Pilčík Josef | x | 6:2 | 6:0 | 3:6 | 15:8 | 4 | 2. |
Kegler Petr | 2:6 | x | 6:3 | 6:4 | 14:13 | 4 | 3. |
Bačík Radim | 0:6 | 3:6 | x | 0:6 | 3:18 | 0 | 4 |
Bayer Vlastislav | 6:3 | 4:6 | 6:0 | x | 16:9 | 4 | 1. |
Skupina 5 | Mozga Stanislav | Hanačík Marek | Slezák Michal | Šašinka Albert | Skóre | Body | Pořadí |
Mozga Stanislav | x | 6:7 | 0:6 | 5:7 | 11:20 | 0 | 4. |
Hanačík Marek | 7:6 | x | 1:6 | 6:4 | 14:16 | 4 | 3. |
Slezák Michal | 6:0 | 6:1 | x | 5:7 | 17:8 | 4 | 1. |
Šašinka Albert | 7:5 | 4:6 | 7:5 | x | 18:16 | 4 | 2. |
Skupina 6 | Beinhofner René | Novotný Petr | Horehleď Jaroslav | Gallas Zdeněk | Skóre | Body | Pořadí |
Beinhofner René | x | 1:6 | 6:4 | 6:0 | 13:10 | 4 | 2. |
Novotný Petr | 6:1 | x | 6:3 | 6:1 | 18:5 | 6 | 1. |
Horehleď Jaroslav | 4:6 | 3:6 | x | 6:1 | 13:13 | 2 | 3. |
Gallas Zdeněk | 0:6 | 1:6 | 1:6 | x | 2:18 | 0 | 4. |
ZPĚT NA TEKUZA MASTERS