KFC TEKUZA OPEN-MEDIUM - 2019-08-10
Osmifinále | | Čtvrtfinále | | Semifinále | | Finále | | Vítěz |
| | | | | | | | |
Krátký D. | | | | | | | | |
| | Krátký D. | | | | | | |
Richtr J. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | Krátký D. | | | | |
Dleštík P. | | | | 6:2 | | | | |
| | Kegler P. | | | | | | |
Kegler P. | | 6:4 | | | | | | |
| | | | | | Pilčík J. | | |
Lysoněk I. | | | | | | TB 16:14 | | |
| | Pilčík J. | | | | | | |
Pilčík J. | | 6:2 | | | | | | |
| | | | Pilčík J. | | | | |
Janda P. | | | | 7:5 | | | | |
| | Vanda J. | | | | | | |
Vanda J. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | | | | | Galář M. |
Miklas M. | | | | | | | | TB 10:6 |
| | Miklas M. | | | | | | |
Milar F. | | 6:0 | | | | | | |
| | | | Miklas M. | | | | |
Růčka Z. | | | | 6:4 | | | | |
| | Růčka Z. | | | | | | |
Šimon R. | | 7:6 | | | | | | |
| | | | | | Galář M. | | |
Novotný P. | | | | | | TB 10:3 | | |
| | Novotný P. | | | | | | |
Bernát M. | | 6:4 | | | | | | |
| | | | Galář M. | | | | |
Galan T. | | | | 6:2 | | | | |
| | Galář M. | | | | | | |
Galář M. | | 6:0 | | | | | | |
Základní skupiny
Skupina 1 | Krátký David | Janda Petr | Gallas Zdeněk | Bulejko David | Skóre | Body | Pořadí |
Krátký David | x | 6:3 | 6:1 | 7:5 | 19:9 | 6 | 1. |
Janda Petr | 3:6 | x | 6:0 | 7:5 | 16:11 | 4 | 2. |
Gallas Zdeněk | 1:6 | 0:6 | x | 6:0 s | 7:12 | 2 | 3. |
Bulejko David | 5:7 | 5:7 | s 0:6 | x | 10:20 | 0 | 4. |
Skupina 2 | Pilčík Josef | Galář Milan | Unzeitig Petr | Beinhofner René | Skóre | Body | Pořadí |
Pilčík Josef | x | 3:6 | 6:1 | 6:1 | 15:8 | 4 | 2. |
Galář Milan | 6:3 | x | 6:0 | 6:1 | 18:4 | 6 | 1. |
Unzeitig Petr | 1:6 | 0:6 | x | 6:7 | 7:19 | 0 | 4. |
Beinhofner René | 1:6 | 1:6 | 7:6 | x | 9:18 | 2 | 3. |
Skupina 3 | Miklas Milan | Richtr Jan | Zedníček Roman | Mozga Stanislav | Skóre | Body | Pořadí |
Miklas Milan | x | 6:0 | 6:1 | 6:3 | 18:4 | 6 | 1. |
Richtr Jan | 0:6 | x | 6:4 | 7:6 | 13:16 | 4 | 2. |
Zedníček Roman | 1:6 | 4:6 | x | 0:6 | 5:18 | 0 | 4. |
Mozga Stanislav | 3:6 | 6:7 | 6:0 | x | 15:13 | 2 | 3. |
Skupina 4 | Vanda Josef | Bachůrek Jaroslav | Lekeš Jan | Klepš Michal | Skóre | Body | Pořadí |
Vanda Josef | x | 6:0 | 6:0 | 6:0 | 18:0 | 6 | 1. |
Bachůrek Jaroslav | 0:6 | x | 6:2 | 6:4 | 12:12 | 4 | 2. |
Lekeš Jan | 0:6 | 2:6 | x | 4:6 | 6:18 | 0 | 4. |
Klepš Michal | 0:6 | 4:6 | 6:4 | x | 10:16 | 2 | 3. |
Skupina 5 | Šimon Radek | Burda Josef | Galan Tomáš | Fridrich Zdeněk | Skóre | Body | Pořadí |
Šimon Radek | x | 6:0 | 6:2 | 6:2 | 18:4 | 6 | 1. |
Burda Josef | 0:6 | x | 0:6 | 0:6 s | 0:18 | 0 | 4. |
Galan Tomáš | 2:6 | 6:0 | x | 6:4 | 14:10 | 4 | 2. |
Fridrich Zdeněk | 2:6 | s 6:0 | 4:6 | x | 12:12 | 2 | 3. |
Skupina 6 | Lysoněk Ivo | Pöschl Petr | Krutil Pavel | Bernát Michal | Skóre | Body | Pořadí |
Lysoněk Ivo | x | 6:4 | 6:4 | 6:4 | 18:12 | 6 | 1. |
Pöschl Petr | 4:6 | x | 6:7 | 6:7 | 16:20 | 0 | 4. |
Krutil Pavel | 4:6 | 7:6 | x | 2:6 | 13:18 | 2 | 3. |
Bernát Michal | 4:6 | 7:6 | 6:2 | x | 17:14 | 4 | 2. |
Skupina 7 | Novotný Petr | Havlíček Marek | Libra Petr | Růčka Zbyněk | Skóre | Body | Pořadí |
Novotný Petr | x | 6:3 | 6:3 | 7:5 | 19:11 | 6 | 1. |
Havlíček Marek | 3:6 | x | 5:7 | 6:4 | 14:17 | 2 | 3. |
Libra Petr | 3:6 | 7:5 | x | 3:6 | 13:17 | 2 | 4. |
Růčka Zbyněk | 5:7 | 4:6 | 6:3 | x | 15:16 | 2 | 2. |
Skupina 8 | Kegler Petr | Vaculík Petr | Fajth Rastislav | Unčovský Michal | Skóre | Body | Pořadí |
Kegler Petr | x | 7:5 | 2:6 | 6:1 | 15:12 | 4 | 1. |
Vaculík Petr | 5:7 | x | 4:0 s | 3:6 | 12:13 | 2 | 3. |
Fajth Rastislav | 6:2 | s 0:4 | x | 6:7 | 12:13 | 2 | 4. |
Unčovský Michal | 1:6 | 6:3 | 7:6 | x | 14:15 | 4 | 2. |
Skupina 9 | Stuchlík Pavel | Javor Ondřej | Dleštík Petr | Milar Filip | Skóre | Body | Pořadí |
Stuchlík Pavel | x | 6:3 | 3:6 | 4:6 | 13:15 | 2 | 3. |
Javor Ondřej | 3:6 | x | 3:6 | 4:6 | 10:18 | 0 | 4. |
Dleštík Petr | 6:3 | 6:3 | x | 7:5 | 18:11 | 6 | 1. |
Milar Filip | 6:4 | 6:4 | 5:7 | x | 17:15 | 4 | 2. |
ZPĚT NA TEKUZA MASTERS