Kallus P. 9:8
Budík P.
Budík P. 6:3

ČERVINKA ZAMÍCHAL POŘADÍM

Uplynulou sobotu vyvrcholila, na tenisových kurtech SYNOTU ve Starém Městě, série TEKUZA MASTERS `2003 pátým turnajem, nazvaným EUROSTYL OPEN, ve kterém šlo o postup mezi šestnáct nejlepších hráčů pro závěrečné finále MASTERS. Turnaj se nesl ve znamení spanilé jízdy Petra Červinky, který ukázal všem, že ve sportu není nic nemožné. Před turnajem byl na 26. místě s minimální šancí na postup mezi 16 nejlepších. Postupně kolo za kolem porážel jednoho favorita za druhým, až se nakonec i ke svému překvapení ocitl ve finále, kde však už nestačil na Petra Rašticu a prohrál 1:6, 2:6. Přesto ho to vyneslo na konečné 15. místo na žebříčku a získal tím zároveň cenu „skokan roku“. Vítězem turnaje a zároveň nejlepším hráčem na žebříčku se stal zaslouženě Petr Raštica, který je také největším favoritem závěrečného finále MASTERS 16-ti nejlepších hráčů, které se uskuteční na tenisových kurtech SYNOTU ve Starém Městě v sobotu 4. října. Začátek turnaje je v 9:00 hod.