PRIMA TEKUZA OPEN-MEDIUM - 2019-08-17
Osmifinále | | Čtvrtfinále | | Semifinále | | Finále | | Vítěz |
| | | | | | | | |
Krátký D. | | | | | | | | |
| | Krátký D. | | | | | | |
Milar F. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | Krátký D. | | | | |
Janča M. | | | | 6:0 | | | | |
| | Janča M. | | | | | | |
Borunský P. | | 6:2 | | | | | | |
| | | | | | Krátký D. | | |
Bulejko D. | | | | | | 6:2 | | |
| | Mozga S. | | | | | | |
Mozga S. | | 6:4 | | | | | | |
| | | | Galář M. | | | | |
Bachůrek J. | | | | 6:1 | | | | |
| | Galář M. | | | | | | |
Galář M. | | 6:4 | | | | | | |
| | | | | | | | Krátký D. |
Bayer V. | | | | | | | | 6:3 |
| | Pöschl P. | | | | | | |
Pöschl P. | | 6:0 | | | | | | |
| | | | Lysoněk I. | | | | |
Dleštík P. | | | | 6:0 | | | | |
| | Lysoněk I. | | | | | | |
Lysoněk I. | | 6:2 | | | | | | |
| | | | | | Šašinka A. | | |
Šašinka A. | | | | | | 6:2 | | |
| | Šašinka A. | | | | | | |
Vaculík P. | | 6:1 | | | | | | |
| | | | Šašinka A. | | | | |
Gallas Z. | | | | 7:5 | | | | |
| | Vanda J. | | | | | | |
Vanda J. | | 6:1 | | | | | | |
Základní skupiny
Skupina 1 | Krátký David | Dleštík Petr | Bajnar Marek | Fajth Rastislav | Skóre | Body | Pořadí |
Krátký David | x | 6:2 | 6:3 | 6:2 | 18:7 | 6 | 1. |
Dleštík Petr | 2:6 | x | 6:2 | 6:3 | 14:11 | 4 | 2. |
Bajnar Marek | 3:6 | 2:6 | x | 1:6 | 6:18 | 0 | 4. |
Fajth Rastislav | 2:6 | 3:6 | 6:1 | x | 11:13 | 2 | 3. |
Skupina 2 | Vanda Josef | Javor Ondřej | Bachůrek Jaroslav | Borunský Přemysl | Skóre | Body | Pořadí |
Vanda Josef | x | 6:2 | 6:3 | 6:0 | 18:5 | 6 | 1. |
Javor Ondřej | 2:6 | x | 2:6 | 5:7 | 9:19 | 0 | 4. |
Bachůrek Jaroslav | 3:6 | 6:2 | x | 6:7 | 15:15 | 2 | 3. |
Borunský Přemysl | 0:6 | 7:5 | 7:6 | x | 14:17 | 4 | 2. |
Skupina 3 | Bayer Vlastislav | Mozga Stanislav | Pöschl Petr | Fridrich Zdeněk | Skóre | Body | Pořadí |
Bayer Vlastislav | x | 6:4 | 6:1 | 6:2 | 18:7 | 6 | 1. |
Mozga Stanislav | 4:6 | x | 7:6 | 6:0 | 17:12 | 4 | 2. |
Pöschl Petr | 1:6 | 6:7 | x | 6:2 | 13:15 | 2 | 3. |
Fridrich Zdeněk | 2:6 | 0:6 | 2:6 | x | 4:18 | 0 | 4. |
Skupina 4 | Galář Milan | Tinka Patrik | Šašinka Albert | Hanačík Radek | Skóre | Body | Pořadí |
Galář Milan | x | 6:0 | 6:4 | 6:2 | 18:6 | 6 | 1. |
Tinka Patrik | 0:6 | x | 3:6 | 1:6 | 4:18 | 0 | 4. |
Šašinka Albert | 4:6 | 6:3 | x | 6:4 | 16:13 | 4 | 2. |
Hanačík Radek | 2:6 | 6:1 | 4:6 | x | 12:13 | 2 | 3. |
Skupina 5 | Lysoněk Ivo | Papírek Jan | Milar Filip | Janča Michal | Skóre | Body | Pořadí |
Lysoněk Ivo | x | 6:2 | 6:2 | 6:2 | 18:6 | 6 | 1. |
Papírek Jan | 2:6 | x | 6:3 | 1:6 | 9:15 | 2 | 4. |
Milar Filip | 2:6 | 3:6 | x | 6:3 | 11:15 | 2 | 3. |
Janča Michal | 2:6 | 6:1 | 3:6 | x | 11:13 | 2 | 2. |
Skupina 6 | Bulejko David | Vaculík Petr | Gallas Zdeněk | Lekeš Jan | Skóre | Body | Pořadí |
Bulejko David | x | 6:2 | 6:0 | 6:4 | 18:6 | 6 | 1. |
Vaculík Petr | 2:6 | x | 6:1 | 7:6 | 15:13 | 4 | 2. |
Gallas Zdeněk | 0:6 | 1:6 | x | 6:3 | 7:15 | 2 | 3. |
Lekeš Jan | 4:6 | 6:7 | 3:6 | x | 13:19 | 0 | 4. |
ZPĚT NA TEKUZA MASTERS