KFC TEKUZA MASTERS-MEDIUM-FINÁLE - 2019-09-21
Osmifinále | | Čtvrtfinále | | Semifinále | | Finále | | Vítěz |
| | | | | | | | |
Krátký D. | | | | | | | | |
| | Krátký D. | | | | | | |
Beinhofner R. | | 6:1 | | | | | | |
| | | | Miklas M. | | | | |
Miklas M. | | | | 6:4 | | | | |
| | Miklas M. | | | | | | |
Hyrák V. | | 6:4 | | | | | | |
| | | | | | Miklas M. | | |
Bayer V. | | | | | | 6:2 | | |
| | Pilčík J. | | | | | | |
Pilčík J. | | 6:4 | | | | | | |
| | | | Pilčík J. | | | | |
Pöschl P. | | | | 6:1 | | | | |
| | Kegler P. | | | | | | |
Kegler P. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | | | | | Miklas M. |
Mozga S. | | | | | | | | 7:5 |
| | Mozga S. | | | | | | |
Sládek J. | | 6:0 | | | | | | |
| | | | Novotný P. | | | | |
Stuchlík P. | | | | 7:5 | | | | |
| | Novotný P. | | | | | | |
Novotný P. | | 6:4 | | | | | | |
| | | | | | Šašinka A. | | |
Lysoněk I. | | | | | | 6:3 | | |
| | Lysoněk I. | | | | | | |
Horehleď J. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | Šašinka A. | | | | |
Šašinka A. | | | | 6:4 | | | | |
| | Šašinka A. | | | | | | |
Libra P. | | 6:4 | | | | | | |
Základní skupiny
Skupina 1 | Krátký David | Bulejko David | Stuchlík Pavel | Sládek Jiří | Skóre | Body | Pořadí |
Krátký David | x | 7:6 | 7:6 | 7:5 | 21:17 | 6 | 1. |
Bulejko David | 6:7 | x | 4:6 | 0:6 s | 10:19 | 0 | 4. |
Stuchlík Pavel | 6:7 | 6:4 | x | 6:0 | 18:11 | 4 | 2. |
Sládek Jiří | 5:7 | s 6:0 | 0:6 | x | 11:13 | 2 | 3. |
Skupina 2 | Vanda Josef | Prusenovský Michal | Libra Petr | Hyrák Vojtěch | Skóre | Body | Pořadí |
Vanda Josef | x | 7:5 | 5:2 s | 5:7 | 17:14 | 2 | 3. |
Prusenovský Michal | 5:7 | x | 7:6 | 5:7 | 17:20 | 2 | 4. |
Libra Petr | s 2:5 | 6:7 | x | 6:3 | 14:15 | 4 | 1. |
Hyrák Vojtěch | 7:5 | 7:5 | 3:6 | x | 17:16 | 4 | 2. |
Skupina 3 | Pilčík Josef | Mozga Stanislav | Pöschl Petr | Fajth Rastislav | Skóre | Body | Pořadí |
Pilčík Josef | x | 3:6 | 6:2 | 6:3 | 15:11 | 4 | 2. |
Mozga Stanislav | 6:3 | x | 6:4 | 7:6 | 19:13 | 6 | 1. |
Pöschl Petr | 2:6 | 4:6 | x | 6:4 | 12:16 | 2 | 3. |
Fajth Rastislav | 3:6 | 6:7 | 4:6 | x | 13:19 | 0 | 4. |
Skupina 4 | Lysoněk Ivo | Kegler Petr | Beinhofner René | Milar Filip | Skóre | Body | Pořadí |
Lysoněk Ivo | x | 0:6 | 6:3 | 6:2 | 12:11 | 4 | 2. |
Kegler Petr | 6:0 | x | 6:0 | 6:4 | 18:4 | 6 | 1. |
Beinhofner René | 3:6 | 0:6 | x | 6:0 | 9:12 | 2 | 3. |
Milar Filip | 2:6 | 4:6 | 0:6 | x | 6:18 | 0 | 4. |
Skupina 5 | Miklas Milan | Novotný Petr | Šašinka Albert | Možnar Michal | Skóre | Body | Pořadí |
Miklas Milan | x | 1:6 | 6:0 | 6:2 | 13:8 | 4 | 2. |
Novotný Petr | 6:1 | x | 5:7 | 7:5 | 18:13 | 4 | 1. |
Šašinka Albert | 0:6 | 7:5 | x | 6:3 | 13:14 | 4 | 3. |
Možnar Michal | 2:6 | 5:7 | 3:6 | x | 10:19 | 0 | 4. |
Skupina 6 | Šimon Radek | Bayer Vlastislav | Blažek Patrik | Horehleď Jaroslav | Skóre | Body | Pořadí |
Šimon Radek | x | 2:6 | 1:6 | 2:6 | 5:18 | 0 | 4. |
Bayer Vlastislav | 6:2 | x | 3:6 | 6:2 | 15:10 | 4 | 1. |
Blažek Patrik | 6:1 | 6:3 | x | 2:6 | 14:10 | 4 | 3. |
Horehleď Jaroslav | 6:2 | 2:6 | 6:2 | x | 14:10 | 4 | 2. |
ZPĚT NA TEKUZA MASTERS