KFC TEKUZA MASTERS-MEDIUM-FINÁLE - 2020-09-05
Osmifinále | | Čtvrtfinále | | Semifinále | | Finále | | Vítěz |
| | | | | | | | |
Tuhý M. | | | | | | | | |
| | Tuhý M. | | | | | | |
Pomkla M. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | Tuhý M. | | | | |
Javor O. | | | | 6:2 | | | | |
| | Hanačík R. | | | | | | |
Hanačík R. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | | | Tuhý M. | | |
Šimon R. | | | | | | 6:2 | | |
| | Šimon R. | | | | | | |
Milar F. | | 6:2 | | | | | | |
| | | | Šimon R. | | | | |
Maršálek M. | | | | 6:0 | | | | |
| | Maršálek M. | | | | | | |
Unzeitig P. | | 6:3 | | | | | | |
| | | | | | | | Tuhý M. |
Kropáček M. | | | | | | | | scr. |
| | Kropáček M. | | | | | | |
Frydrych T. | | 7:5 | | | | | | |
| | | | Kropáček M. | | | | |
Fajth R. | | | | 6:2 | | | | |
| | Papírek J. | | | | | | |
Papírek J. | | 4:0 scr. | | | | | | |
| | | | | | Kropáček M. | | |
Kegler P. | | | | | | 3:3 scr. | | |
| | Kegler P. | | | | | | |
Horehleď J. | | 6:4 | | | | | | |
| | | | | | | | |
Gallas Z. | | | | 6:4 | | | | |
| | Koutný M. | | | | | | |
Koutný M. | | 6:1 | | | | | | |
Základní skupiny
Skupina 1 | Tuhý Martin | Maršálek Milan | Fajth Rastislav | Davidovič Dario | Skóre | Body | Pořadí |
Tuhý Martin | x | 6:2 | 6:0 | 6:1 | 18:3 | 6 | 1. |
Maršálek Milan | 2:6 | x | 3:6 | 6:1 | 11:13 | 2 | 3. |
Fajth Rastislav | 0:6 | 6:3 | x | 6:1 | 12:10 | 4 | 2. |
Davidovič Dario | 1:6 | 1:6 | 1:6 | x | 3:18 | 0 | 4. |
Skupina 2 | Mozga Stanislav | Koutný Michal | Hanačík Radek | Frydrych Tomáš | Skóre | Body | Pořadí |
Mozga Stanislav | x | 4:6 | 0:6 | 4:4 | 8:16 | 0 | 4. |
Koutný Michal | 6:4 | x | 6:1 | 3:6 | 15:11 | 4 | 1. |
Hanačík Radek | 6:0 | 1:6 | x | 6:2 | 13:8 | 4 | 2. |
Frydrych Tomáš | 4:4 | 6:3 | 2:6 | x | 12:13 | 4 | 3. |
Skupina 3 | Kropáček Michal | Milar Filip | Fridrich Zdeněk | Tinka Patrik | Skóre | Body | Pořadí |
Kropáček Michal | x | 6:1 | 6:0 | 6:4 | 18:5 | 6 | 1. |
Milar Filip | 1:6 | x | 6:1 | 6:3 | 13:10 | 4 | 2. |
Fridrich Zdeněk | 0:6 | 1:6 | x | 2:6 | 3:18 | 0 | 4. |
Tinka Patrik | 4:6 | 3:6 | 6:2 | x | 13:14 | 2 | 3. |
Skupina 4 | Kegler Petr | Gallas Zdeněk | Unzeitig Petr | Skóre | Body | Pořadí |
Kegler Petr | x | 9:2 | 6:9 | 15:11 | 2 | 2. |
Gallas Zdeněk | 2:9 | x | 4:9 | 6:18 | 0 | 3. |
Unzeitig Petr | 9:6 | 9:4 | x | 18:10 | 4 | 1. |
Skupina 5 | Javor Ondřej | Bachratý Maxim | Papírek Jan | Skóre | Body | Pořadí |
Javor Ondřej | x | 9:6 | 8:9 | 17:15 | 2 | 2. |
Bachratý Maxim | 6:9 | x | 2:9 | 8:18 | 0 | 3. |
Papírek Jan | 9:8 | 9:2 | x | 18:10 | 4 | 1. |
Skupina 6 | Horehleď Jaroslav | Šimon Radek | Pomkla Milan | Skóre | Body | Pořadí |
Horehleď Jaroslav | x | 6:9 | 9:0 | 15:9 | 2 | 2. |
Šimon Radek | 9:6 | x | 9:6 | 18:12 | 4 | 1. |
Pomkla Milan | 0:9 | 6:9 | x | 6:18 | 0 | 3. |
ZPĚT NA TEKUZA MASTERS