Vacula-Koníček
Forman-Kostelecký 7:0
Vacula-Koníček 7:3

NA NOČNÍ TEKUZE BYLI PŘEKVAPIVÍ VÍTĚZOVÉ

Páteční večer a noc patřila na tenisových kurtech SYNOT ve Starém Městě druhému letošnímu nočnímu turnaji ve čtyřhrách mužů a smíšených čtyřhrách(mixech) neregistrovaných hráčů a hráček. V atmosféře plné pohody a dobré zábavy se soutěže zúčastnilo 35 párů ve čtyřhrách mužů a 13 párů ve smíšených čtyřhrách. Vítězem čtyřher mužů se stal uherskobrodský pár Čech/Uher, který ve finále porazil uherskohradišťskou dvojici Vyoral/Raštica v poměru 9:6. Vítězům se tedy podařila dokonalá odveta za porážku ve finále předchozího turnaje, kde prohráli 2:9. Největším překvapením turnaje byl však pár tenisových teenagerů Trubačík/Ondruch, který v turnaji porazil několik favoritů a nakonec v souboji o 3.místo jasně přehrál deblové specialisty bratry Šmídovi. Ve smíšených čtyřhrách došlo k velkému překvapení. Vítězem se totiž stal zcela nečekaně manželský pár Rýpalová/Rýpal. Překvapení je to o to větší, že Hanka Rýpalová začala s tenisem teprve loni a vlastní pílí se se zlepšila natolik, že v některých okamžicích byl manžel na kurtu pouze do počtu. Vítězem soutěže útěchy se stal pohodový pár Haraštová/J.Polášek. Příjemným překvapením pro zúčastněné hráčky byla i kytička za účast, kterou jim osobně předali manželé Čevelovi, majitelé hlavního sponzora turnaje firmy Metalan. Organizátoři děkují všem hráčkám a hráčům za účast, hotelu Synot za přípravu výborných specialit na roštu a těší se na další turnaje.