TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

TEKUZA - tenisové turnaje

V průběhu každé tenisové sezóny jsou pořádány již tradiční tenisové turnaje pro neregistrované hráče. Turnaje mají pravidelnou termínovou listinu a přesně stanovený herní plán.

TEKUZA MASTERS - SUMMER
- tenisová série letních turnajů(HARD-5 turnajů, MEDIUM-7 turnajů) ve dvouhrách mužů, zakončená závěrečným turnajem 16-ti nejlepších hráčů(HARD) a 24 nejlepších hráčů(MEDIUM), podle žebříčku, o titul nejlepšího rekreačního hráče TEKUZY na antuce. Od sezóny 2008 došlo ke změně hracího systému turnajů a také k vytvoření dvou kategorií turnajů, tzv. HARD a MEDIUM. Tento systém, dvou výkonnostních skupin, je velmi oblíbený, o čemž svědčí pravidelná velmi solidní účast hráčů.

VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH ROČNÍKŮ TEKUZY MASTERS

TEKUZA MASTERS - WINTER
- tenisová série zimních turnajů(listopad-březen) ve dvouhrách mužů, zakončená závěrečným turnajem 16-ti nejlepších hráčů na žebříčku o titul nejlepšího rekreačního hráče TEKUZY v hale. 

TEKUZA NIGHT
- noční tenisový turnaj ve čtyřhrách mužů. Součástí turnaje je živá hudba a opékání specialit na roštu. Turnaj je pořádán dvakrát za rok, v sobotních termínech v půlce července a v půlce srpna.

BURČÁKOVÝ TURNAJ
- denní turnaj ve čtyřhrách mužů s cimbálovou muzikou BÁLEŠÁCI, opékáním specialit na roštu a kvalitním burčákem. Turnaj je pořádán podle dozrávání hroznů v sobotním termínu v druhé polovině září.                                                                                                                                                  

ŠTAMGAST CUP
- původně celosezónní dlouhodobá tenisová soutěž ve dvouhrách mužů se v posledních letech změnila na sobotní turnaj na začátku srpna.

Zájemci, kteří chtějí být informováni o termínech turnajů pravidelnými SMS zprávami, nebo e-mailem, se můžou přihlásit a budou založeni do databáze zákazníků.

Každý turnaj má svého sponzora z řad regionálních firem a podnikatelů, pro které je to, z důvodu velké obliby těchto turnajů, velmi zajímavá reklama. Sponzorství předpokládá v podstatě finanční nebo věcné zajištění cen pro oceněné hráče.