TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

4.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS

14. ledna 2017


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================

ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.SKUPINA
-----------------
SLEZÁK MICHAL
MILAR FILIP
BEZUCHA MAREK
KUCHAŘ KAREL

2.SKUPINA
-----------------
JAVOR ONDŘEJ
LUKEŠ DOMINIK
NOVOTNÝ PETR
ROJAR LIBOR

3.SKUPINA
-----------------
PRUSENOVSKÝ MICHAL
BULEJKO DAVID
GOLIÁŠ MAREK
HANAČÍK RADEK

4.SKUPINA
-----------------
LUKEŠ PETR
ZEDNÍČEK ROMAN
STRAKA MICHAL
GALÁŘ MILAN

5.SKUPINA
-----------------
MAŘÁK ROMAN
BORUNSKÝ PŘEMYSL
GREGŮREK IVO
GALLAS ZDENĚK


Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.

Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na   4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).

Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.

Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.

Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty. 


PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================

KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 PRUSENOVSKÝ MICHAL-BULEJKO DAVID
GOLIÁŠ MAREK-HANAČÍK RADEK
PRUSENOVSKÝ MICHAL-GOLIÁŠ MAREK
BULEJKO DAVID-HANAČÍK RADEK
JAVOR ONDŘEJ-LUKEŠ DOMINIK
NOVOTNÝ PETR-ROJAR LIBOR
JAVOR ONDŘEJ-NOVOTNÝ PETR
LUKEŠ DOMINIK-ROJAR LIBOR
LUKEŠ DOMINIK-NOVOTNÝ PETR
JAVOR ONDŘEJ-ROJAR LIBOR

KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 LUKEŠ PETR-ZEDNÍČEK ROMAN
STRAKA MICHAL-GALÁŘ MILAN
LUKEŠ PETR-GALÁŘ MILAN
ZEDNÍČEK ROMAN-STRAKA MICHAL
MAŘÁK ROMAN-BORUNSKÝ PŘEMYSL
GREGŮREK IVO-GALLAS ZDENĚK
MAŘÁK ROMAN-GREGŮREK IVO
BORUNSKÝ PŘEMYSL-GALLAS ZDENĚK
BORUNSKÝ PŘEMYSL-GREGŮREK IVO
MAŘÁK ROMAN-GALLAS ZDENĚK

KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 SLEZÁK MICHAL-MILAR FILIP
SLEZÁK MICHAL-BEZUCHA MAREK
MILAR FILIP-KUCHAŘ KAREL
SLEZÁK MICHAL-KUCHAŘ KAREL
MILAR FILIP-BEZUCHA MAREK
BEZUCHA MAREK-KUCHAŘ KAREL
PRUSENOVSKÝ MICHAL-HANAČÍK RADEK
LUKEŠ PETR-STRAKA MICHAL
BULEJKO DAVID-GOLIÁŠ MAREK
ZEDNÍČEK ROMAN-GALÁŘ MILAN


VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!


- 4. turnaj zimní tenisové série

- dvouhry mužů

- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy


SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ