TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

5.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS

4. února 2017


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================

ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.SKUPINA
-----------------
JAVOR ONDŘEJ
PRES DUŠAN
BEZUCHA MAREK
GALLAS ZDENĚK

2.SKUPINA
-----------------
PILČÍK JOSEF
GALAN TOMÁŠ
STRAKA MICHAL
GOLIÁŠ MAREK

3.SKUPINA
-----------------
LUKEŠ PETR
BULEJKO DAVID
VELECKÝ PETR
MAŘÁK ROMAN

4.SKUPINA
-----------------
NOVOTNÝ PETR
MILAR FILIP
LUKEŠ DOMINIK
PANČOCHA FRANTIŠEK

5.SKUPINA
-----------------
BORUNSKÝ PŘEMYSL
MOZGA STANISLAV
FAJTH RASTISLAV
GALÁŘ MILAN


Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.

Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na   4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).

Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.

Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.

Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty. 


PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================

KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 LUKEŠ PETR-BULEJKO DAVID
VELECKÝ PETR-MAŘÁK ROMAN
LUKEŠ PETR-VELECKÝ PETR
BULEJKO DAVID-MAŘÁK ROMAN
PILČÍK JOSEF-GALAN TOMÁŠ
STRAKA MICHAL-GOLIÁŠ MAREK
PILČÍK JOSEF-STRAKA MICHAL
GALAN TOMÁŠ-GOLIÁŠ MAREK
PILČÍK JOSEF-GOLIÁŠ MAREK
STRAKA MICHAL-GALAN TOMÁŠ


KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 MILAR FILIP-LUKEŠ DOMINIK
MILAR FILIP-PANČOCHA FRANTIŠEK
NOVOTNÝ PETR-LUKEŠ DOMINIK
NOVOTNÝ PETR-PANČOCHA FRANTIŠEK
MOZGA STANISLAV-GALÁŘ MILAN
BORUNSKÝ PŘEMYSL-FAJTH RASTISLAV
MOZGA STANISLAV-FAJTH RASTISLAV
BORUNSKÝ PŘEMYSL-GALÁŘ MILAN
GALÁŘ MILAN-FAJTH RASTISLAV
BORUNSKÝ PŘEMYSL-MOZGA STANISLAV

KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 JAVOR ONDŘEJ-PRES DUŠAN
BEZUCHA MAREK-GALLAS ZDENĚK
JAVOR ONDŘEJ-BEZUCHA MAREK
PRES DUŠAN-GALLAS-ZDENĚK
PRES DUŠAN-BEZUCHA MAREK
JAVOR ONDŘEJ-GALLAS ZDENĚK
LUKEŠ PETR-MAŘÁK ROMAN
NOVOTNÝ PETR-MILAR FILIP
BULEJKO DAVID-VELECKÝ PETR
LUKEŠ DOMINIK-PANČOCHA FRANTIŠEK

 


VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!


- 5. turnaj zimní tenisové série

- dvouhry mužů

- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy


SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ