TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

6.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS

4. března 2017


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================

ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.SKUPINA
-----------------
JAVOR ONDŘEJ
GOLIÁŠ MAREK
STRAKA MICHAL
VELECKÝ PETR

2.SKUPINA
-----------------
PRUSENOVSKÝ MICHAL
MILAR FILIP
FAJTH RASTISLAV
GREGŮREK IVO

3.SKUPINA
-----------------
LUKEŠ PETR
PANČOCHA FRANTIŠEK
MOZGA STANISLAV
BAČÍK RADIM

4.SKUPINA
-----------------
BULEJKO DAVID
GALAN TOMÁŠ
GALLAS ZDENĚK
REKTOŘÍK ANTONÍN

5.SKUPINA
-----------------
BORUNSKÝ PŘEMYSL
RUČKA ZBYNĚK
LUKEŠ DOMINIK
HANAČÍK RADEK


Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.

Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).

Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.

Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.

Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty. 


PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================

KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 JAVOR ONDŘEJ-GOLIÁŠ MAREK
STRAKA MICHAL-VELECKÝ PETR
JAVOR ONDŘEJ-STRAKA MICHAL
GOLIÁŠ MAREK-VELECKÝ PETR
JAVOR ONDŘEJ-VELECKÝ PETR
GOLIÁŠ MAREK-STRAKA MICHAL
PRUSENOVSKÝ MICHAL-GREGŮREK IVO
LUKEŠ PETR-BAČÍK RADIM
MILAR FILIP-FAJTH RASTISLAV
MOZGA STANISLAV-PANČOCHA FRANTIŠEK

KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 PRUSENOVSKÝ MICHAL-MILAR FILIP
MILAR FILIP-GREGŮREK IVO
PRUSENOVSKÝ MICHAL-FAJTH RASTISLAV
GREGŮREK IVO-FAJTH RASTISLAV
BULEJKO DAVID-GALAN TOMÁŠ
GALLAS ZDENĚK-REKTOŘÍK ANTONÍN
BULEJKO DAVID-REKTOŘÍK ANTONÍN
GALAN TOMÁŠ-GALLAS ZDENĚK
GALAN TOMÁŠ-REKTOŘÍK ANTONÍN
BULEJKO DAVID-GALLAS ZDENĚK

KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 LUKEŠ PETR-PANČOCHA FRANTIŠEK
MOZGA STANISLAV-BAČÍK RADIM
LUKEŠ PETR-MOZGA STANISLAV
PANČOCHA FRANTIŠEK-BAČÍK RADIM
RUČKA ZBYNĚK-LUKEŠ DOMINIK
BORUNSKÝ PŘEMYSL-HANAČÍK RADEK
BORUNSKÝ PŘEMYSL-RUČKA ZBYNĚK
LUKEŠ DOMINIK-HANAČÍK RADEK
BORUNSKÝ PŘEMYSL-LUKEŠ DOMINIK
RUČKA ZBYNĚK-HANAČÍK RADEK

 

VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!


- 6. turnaj zimní tenisové série

- dvouhry mužů

- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy


SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ