TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

TEKUZA WINTER-MEDIUM-FINAL-LOS

11. března 2017


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================

ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.SKUPINA
-----------------
JAVOR ONDŘEJ
STRAKA MICHAL
HANAČÍK RADEK
GOLIÁŠ MAREK

2.SKUPINA
-----------------
PRUSENOVSKÝ MICHAL
REKTOŘÍK ANTONÍN
PRES DUŠAN
MARŠÁLEK MILAN

3.SKUPINA
-----------------
LUKEŠ PETR
NOVOTNÝ PETR 
GALÁŘ MILAN
MILAR FILIP

4.SKUPINA
-----------------
PILČÍK JOSEF
BORUNSKÝ PŘEMYSL
GALLAS ZDENĚK
GREGŮREK IVO

5.SKUPINA
-----------------
BULEJKO DAVID
PRES RADEK
MOZGA STANISLAV
ZÁBOJNÍK RICHARD


Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.

Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).

Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.

Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.

Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty. 


PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================

KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 JAVOR ONDŘEJ-HANAČÍK RADEK
HANAČÍK RADEK-GOLIÁŠ MAREK
JAVOR ONDŘEJ-GOLIÁŠ MAREK
PRES RADEK-MOZGA STANISLAV
JAVOR ONDŘEJ-STRAKA MICHAL
BULEJKO DAVID-ZÁBOJNÍK RICHARD
PRES RADEK-ZÁBOJNÍK RICHARD
MOZGA STANISLAV-BULEJKO DAVID
MOZGA STANISLAV-ZÁBOJNÍK RICHARD
PRES RADEK-BULEJKO DAVID


KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 PRUSENOVSKÝ MICHAL-REKTOŘÍK ANTONÍN
PRES DUŠAN-MARŠÁLEK MILAN
PRUSENOVSKÝ MICHAL-PRES DUŠAN
REKTOŘÍK ANTONÍN-MARŠÁLEK MILAN
PILČÍK JOSEF-GALLAS ZDENĚK
BORUNSKÝ PŘEMYSL-GREGŮREK IVO
GALLAS ZDENĚK-GREGŮREK IVO
PILČÍK JOSEF-BORUNSKÝ PŘEMYSL
GALLAS ZDENĚK-BORUNSKÝ PŘEMYSL
PILČÍK JOSEF-GREGŮREK IVO

KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 LUKEŠ PETR-NOVOTNÝ PETR
GALÁŘ MILAN-MILAR FILIP
LUKEŠ PETR-GALÁŘ MILAN
NOVOTNÝ PETR-MILAR FILIP
LUKEŠ PETR-MILAR FILIP
NOVOTNÝ PETR-GALÁŘ MILAN
PRUSENOVSKÝ MICHAL-MARŠÁLEK MILAN
HANAČÍK RADEK-STRAKA MICHAL
REKTOŘÍK ANTONÍN-PRES DUŠAN
GOLIÁŠ MAREK-STRAKA MICHAL


VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!


- FINÁLE MASTERS zimní tenisové série

- dvouhry mužů

- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy


SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ