TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

TEKUZA-MALÝ OPEN-ČTYŘHRY-LOS

11. února 2017


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================

ZAČÁTEK ZÁPASŮ V 9:00 HOD.

SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
---------------------------------------------------------------------------------------

1.SKUPINA
-----------------
BRYŠKA/TRUBAČÍK
JANÍČEK/ČERNÝ
ČERNÝ/JOCH
KUČÍRKA/LAPČÍK

2.SKUPINA
-----------------
MARUŠÁK/ŠEDA
KRUPIČKA/ŠILHÁNEK
HRÁČEK/PEPRNÍČEK
VACULÍK/UHER
BŘEČKA/BŘEČKA

3.SKUPINA
-----------------
ŠÁLEK/SMĚLÍK
KADLEC/KADLEC
BARÁNEK/NĚMČICKÝ
RŮČKA/MICHALÍK
KURYVIÁL/BARTONÍK

4.SKUPINA
-----------------
MAGULÁK/LEJSAL
KUCHAŘ/PILČÍK
STRAKA/LUKEŠ
JANČA/PRUSENOVSKÝ
OTRADOVEC/JURČÍK

Zápasy v celém turnaji se budou hrát do 6 vítězných gamů (bez výhod - tzn. při shodě si přijímající pár vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu), za stavu 5:5 tiebreak.

Kritéria pořadí ve skupinách:
------------------------------
1. body
2. vzájemný zápas
3. skóre ze vzájemných zápasů
4. celkové skóre

Z prvních 3 skupin postupují všechny páry a budou tak v základních skupinách hrát o nasazení do finálového pavouka. Ze skupiny č. 4 budou postupovat 2 nejlepší páry.

Systém turnaje a nasazení jsou vymyšleny tak, aby si od prvního do posledního zápasu všichni dobře zahráli každý zápas na své výkonnostní úrovni a tak i zápasy ve skupinách budou, pevně věříme, vyrovnané a tím i "výživné".

Na mistrovství České republiky postupují nejlepší 4 páry, tedy všichni semifinalisté !!!

====================================================================


PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH 
===============================

KURT Č. 1
------------------------
9:00 HRÁČEK/PEPRNÍČEK-VACULÍK/UHER
HRÁČEK/PEPRNÍČEK-BŘEČKA/BŘEČKA
VACULÍK/UHER-KRUPIČKA/ŠILHÁNEK
JANÍČEK/ČERNÝ-KUČÍRKA/LAPČÍK
BŘEČKA/BŘEČKA-KRUPIČKA/ŠILHÁNEK
BRYŠKA/TRUBAČÍK-KUČÍRKA/LAPČÍK
HRÁČEK/PEPRNÍČEK-MARUŠÁK/ŠEDA
VACULÍK/UHER-BŘEČKA/BŘEČKA
KRUPIČKA/ŠILHÁNEK-MARUŠÁK/ŠEDA
VACULÍK/UHER-MARUŠÁK/ŠEDA
HRÁČEK/PEPRNÍČEK-KRUPIČKA/ŠILHÁNEK
BŘEČKA/BEČKA-MARUŠÁK/ŠEDA

KURT Č. 2
-------------------------
9:00 BARÁNEK/NĚMČICKÝ-KURYVIÁL/BARTONÍK
BRYŠKA/TRUBAČÍK-ČERNÝ/JOCH
ŠÁLEK/SMĚLÍK-KADLEC/KADLEC
KURYVIÁL/BARTONÍK-ŠÁLEK/SMĚLÍK
BARÁNEK/NĚMČICKÝ-KADLEC/KADLEC
KURYVIÁL/BARTONÍK-RŮČKA/MICHALÍK
ŠÁLEK/SMĚLÍK-BARÁNEK/NĚMČICKÝ
KADLEC/KADLEC-RŮČKA/MICHALÍK
ČERNÝ/JOCH-KUČÍRKA/LAPČÍK
BARÁNEK/NĚMČICKÝ-RŮČKA/MICHALÍK
KURYVIÁL/BARTONÍK-KADLEC/KADLEC
ŠÁLEK/SMĚLÍK-RŮČKA/MICHALÍK

KURT Č. 3
--------------------------
9:00 JANČA/PRUSENOVSKÝ-OTRADOVEC/JURČÍK
KUCHAŘ/PILČÍK-STRAKA/LUKEŠ
MAGULÁK/LEJSAL-OTRADOVEC/JURČÍK
JANČA/PRUSENOVSKÝ-KUCHAŘ/PILČÍK
MAGULÁK/LEJSAL-STRAKA/LUKEŠ
ČERNÝ/JOCH-JANÍČEK/ČERNÝ
OTRADOVEC/JURČÍK-KUCHAŘ/PILČÍK
JANČA/PRUSENOVSKÝ-STRAKA/LUKEŠ
BRYŠKA/TRUBAČÍK-JANÍČEK/ČERNÝ
MAGULÁK/LEJSAL-KUCHAŘ/PILČÍK
OTRADOVEC/JURČÍK-STRAKA/LUKEŠ
JANČA/PRUSENOVSKÝ-MAGULÁK/LEJSAL


Tento turnaj se hraje v rámci kvalifikace Zlínského kraje pro halové mistrovství ČR neregistrovaných hráčů, které pořádá MALÝ OPEN. Více na http://www.malyopen.com/

- startovné 550 Kč/osoba. V ceně startovného je pronájem kurtů, tenisové míče YONEX, ceny pro nejlepší a navíc oproti ostatním turnajům jídlo-stravování.

PŘEJEME VÁM VÝBORNOU HRU A SKVĚLOU ZÁBAVU !!!


SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ