TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

2.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS

11. listopadu 2017


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
 
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
1.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej
Pres Dušan
Velecký Petr
Možnar Michal. 
 
2.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav
Miklas Milan
Davidovič Dario
Milar Filip
 
3.SKUPINA
-----------------
Borunský Přemysl
Sládek Jiří
Bačík Radim
Kegler Petr
 
4.SKUPINA
-----------------
Mařák Roman
Galan Tomáš
Gallas Zdeněk
Hanačík Marek
 
5.SKUPINA
-----------------
Hanačík Antonín
Fajth Rastislav
Unzeitig Petr
Goliáš Marek
 
 
Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
 
Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).
 
Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
 
Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.
 
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty. 
 
 
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================
 
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Javor Ondřej-Pres Dušan
Velecký Petr-Možnar Michal
Javor Ondřej-Možnar Michal
Pres Dušan-Velecký Petr
Javor Ondřej-Velecký Petr
Pres Dušan-Možnar Michal
Mozga Stanislav-Davidovič Dario
Mařák Roman-Galan Tomáš
Miklas Milan-Milar Filip
Gallas Zdeněk-Hanačík Marek
 
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Mozga Stanislav-Miklas Milan
Davidovič Dario-Milar Filip
Mozga Stanislav-Milar Filip
Miklas Milan Davidovič Dario
Borunský Přemysl-Sládek Jiří
Bačík Radim-Kegler Petr
Borunský Přemysl-Kegler Petr
Sládek Jiří-Bačík Radim
Borunský Přemysl-Bačík Radim
Sládek Jiří-Kegler Petr
 
KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Mařák Roman-Gallas Zdeněk
Galan Tomáš-Hanačík Marek
Mařák Roman-Hanačík Marek
Gallas Zdeněk-Galan Tomáš
Hanačík Antonín-Fajth Rastislav
Unzeitig Petr-Goliáš Marek
Hanačík Antonín-Goliáš Marek
Fajth Rastislav-Unzeitig Petr
Hanačík Antonín-Unzeitig Petr
Fajth Rastislav-Goliáš marek
 
 
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!
 
 
- 2. TURNAJ zimní tenisové série
 
- dvouhry mužů
 
- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy

SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ