TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

3.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS

9. prosince 2017


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
 
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
1.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav
Prusenovský Michal
Zedníček Roman
Galan Tomáš
 
2.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej
Milar Filip
Unzeitig Petr
Pres Dušan
 
3.SKUPINA
-----------------
Borunský Přemysl
Maršálek Milan
Goliáš Marek
Gallas Zdeněk
 
4.SKUPINA
-----------------
Mařák Roman
Velecký Petr
Slezák Michal
Davidovič Dario
 
5.SKUPINA
-----------------
Miklas Milan
Boďa Marek
Fajth Rastislav
Hanačík Radek
 
Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
 
Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).
 
Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
 
Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.
 
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty. 
 
 
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================
 
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Borunský Přemysl-Maršálek Milan
Goliáš Marek-Gallas Zdeněk
Borunský Přemysl-Goliáš Marek
Maršálek Milan-Gallas Zdeněk
Mozga Stanislav-Prusenovský Michal
Zedníček Roman-Galan Tomáš
Mozga Stanislav-Zedníček Roman
Prusenovský Michal-Galan Tomáš
Mozga Stanislav-Galan Tomáš
Prusenovský Michal-Zedníček Roman
 
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Mařák Roman-Velecký Petr
Slezák Michal-Davidovič Dario
Mařák Roman-Slezák Michal
Velecký Petr-Davidovič Dario
Javor Ondřej-Unzeitig Petr
Milar Filip-Pres Dušan
Javor Ondřej-Milar Filip
Unzeitig Petr-Pres Dušan
Javor Ondřej-Pres Dušan
Milar Filip-Unzeitig Petr
 
KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Miklas Milan-Fajth Rastislav
Boďa Marek-Hanačík Radek
Miklas Milan-Boďa Marek
Fajth Rastislav-Hanačík Radek
Miklas Milan-Hanačík Radek
Borunský Přemysl-Gallas Zdeněk
Mařák Roman-Davidovič Dario
Fajth Rastislav-Boďa Marek
Maršálek Milan- Goliáš Marek
Velecký Petr-Slezák Michal
 
 
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!
 
 
- 3. TURNAJ zimní tenisové série
 
- dvouhry mužů
 
- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy

SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ