TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

4.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS

6. ledna 2018


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
 
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45.
--------------------------------------------------------------------------------------
 
1.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej
Milar Filip
Galan Tomáš
Lukeš Dominik
 
2.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav
Mařák Roman
Unzeitig Petr
Kajš Vladimír
 
3.SKUPINA
-----------------
Pres Dušan
Velecký Petr
Gallas Zdeněk
Zedníček Roman
 
4.SKUPINA
-----------------
Miklas Milan
Slezák Michal
Goliáš Marek
Bulejko David
 
5.SKUPINA
-----------------
Borunský Přemysl
Prusenovský Michal
Bačík Radim
Gregůrek Ivo
 
Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
 
Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).
 
Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 6:6 tiebreak.
 
Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.
 
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty.
 
 
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================
 
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Miklas Milan-Slezák Michal
Slezák Michal-Goliáš Marek
Javor Ondřej-Milar Filip
Miklas Milan-Goliáš Marek
Bulejko David-Miklas Milan
Javor Ondřej-Galan Tomáš
Goliáš Marek-Bulejko David
Javor Ondřej-Lukeš Dominik
Milar Filip-Galan Tomáš
Slezák Michal-Bulejko David
 
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Mozga Stanislav-Mařák Roman
Unzeitig Petr-Kajš Vladimír
Borunský Přemysl-Bačík Radim
Mozga Stanislav-Kajš Vladimír
Mařák Roman-Unzeitig Petr
Borunský Přemysl-Prusenovský Michal
Bačík Radim-Gregůrek Ivo
Mařák Roman-Kajš Vladimír
Mozga Stanislav-Unzeitig Petr
Prusenovský Michal-Bačík Radim
 
KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Velecký Petr-Gallas Zdeněk
Pres Dušan-Zedníček Roman
Galan Tomáš-Lukeš Dominik
Prusenovský Michal-Gregůrek Ivo
Pres Dušan-Velecký Petr
Milar Filip-Lukeš Dominik
Gallas Zdeněk-Zedníček Roman
Velecký Petr-Zedníček Roman
Pres Dušan- Gallas Zdeněk
Borunský Přemysl-Gregůrek Ivo
 
 
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!
 
 
- 4. TURNAJ zimní tenisové série
 
- dvouhry mužů
 
- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy

SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ