TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

5.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS

13. ledna 2018


5.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS
===========================
SOBOTA 13. ledna 2018
=====================
 
ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
 
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
1.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej
Velecký Petr
Faith Rastislav
Sládek Jiří
 
2.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav
Hanačík Antonín
Galan Tomáš
Lukeš Petr
 
3.SKUPINA
-----------------
Hanačík Marek
Milar Filip
Zemčík Marek
Pomkla Milan
 
4.SKUPINA
-----------------
Borunský Přemysl
Bulejko David
Šlágr Pavel
Koutný Martin
 
5.SKUPINA
-----------------
Mařák Roman
Hanačík Radek
Unzeitig Petr
Frydrych Tomáš
 
Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 5:5 tiebreak.
 
Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).
 
Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 5:5 tiebreak.
 
Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.
 
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem 3 minuty.
 
 
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================
 
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Javor Ondřej-Velecký Petr
Mozga Stanislav-Hanačík Antonín
Javor Ondřej-Sládek Jiří
Hanačík Radek-Unzeitig Petr
Velecký Petr-Faith Rastislav
Milar Filip-Pomkla Milan
Faith Rastislav-Sládek Jiří
Hanačík Marek-Pomkla Milan
Javor Ondřej-Faith Rastislav
Velecký Petr-Sládek Jiří
 
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Hanačík Marek-Milar Filip
Zemčík Marek-Pomkla Milan
Galan Tomáš-Lukeš Petr
Hanačík Marek-Zemčík Marek
Hanačík Antonín-Lukeš Petr
Mozga Stanislav-Galan Tomáš
Hanačík Radek-Frydrych Tomáš
Mozga Stanislav-Lukeš Petr
Milar Filip-Zemčík Marek
Hanačík Antonín-Galan Tomáš
 
KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Mařák Roman-Hanačík Radek
Borunský Přemysl-Koutný Martin
Mařák Roman-Frydrych Tomáš
Šlágr Pavel-Koutný Tomáš
Borunský Přemysl-Bulejko David
Bulejko David-Šlágr Pavel
Mařák Roman-Unzeitig Petr
Borunský Přemysl-Šlágr Pavel
Bulejko David-Koutný Martin
Unzeitig Petr-Frydrych Tomáš
 
 
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!
 
 
- 5. TURNAJ zimní tenisové série
 
- dvouhry mužů
 
- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy

SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ