TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

6.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS

3. února 2018


PIVOVAR HRÁDEK OPEN-LOS
===========================
SOBOTA 3. února 2018
=====================

ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================

ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45!
--------------------------------------------------------------------------------------

1.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej
Mařák Roman
Gallas Zdeněk
Straka Michal

2.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav
Milar Filip
Unzeitig Petr
Bačík Radim

3.SKUPINA
-----------------
Pres Dušan
Prusenovský Michal
Lukeš Petr
Horehleď Jaroslav

4.SKUPINA
-----------------
Velecký Petr
Zedníček Roman
Faith Rastislav
Galan Tomáš

5.SKUPINA
-----------------
Borunský Přemysl
Bulejko David
Goliáš Marek
Lukeš Dominik

Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 5:5 tiebreak.

Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).

Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 5:5 tiebreak.

Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.

Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem max. 3 minuty.

PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================

KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Javor Ondřej-Mařák Roman
Velecký Petr-Zedníček Roman
Pres Dušan-Prusenovský Michal
Mařák Roman-Straka Michal
Pres Dušan-Lukeš Petr
Zedníček Roman-Galan Tomáš
Prusenovský Michal-Lukeš Petr
Pres Dušan-Horehleď Jaroslav
Prusenovský Michal-Horehleď Jaroslav
Lukeš Petr-Horehleď Jaroslav

KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Gallas Zdeněk-Straka Michal
Faith Rastislav-Galan Tomáš
Borunský Přemysl-Goliáš Marek
Mozga Stanislav-Unzeitig Petr
Bulejko David-Lukeš Dominik
Borunský Přemysl-Bulejko David
Goliáš Marek-Lukeš Dominik
Mozga Stanislav-Bačík Radim
Bulejko David-Goliáš Marek
Borunský Přemysl-Lukeš Dominik

KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Mozga Stanislav-Milar Filip
Unzeitig Petr-Bačík Radim
Javor Ondřej-Gallas Zdeněk
Milar Filip-Bačík Radim
Velecký Petr-Faith Rastislav
Mařák Roman-Gallas Zdeněk
Javor Ondřej-Straka Michal
Milar Filip-Unzeitig Petr
Zedníček Roman-Faith Rastislav
Velecký Petr-Galan Tomáš

VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!

- 6. TURNAJ zimní tenisové série

- dvouhry mužů

- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy


SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ