TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

7.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS

10. února 2018


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE

================================

ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej
Slezák Michal
Gallas Zdeněk
Hylš Radek

2.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav
Milar Filip
Straka Michal
Kajš Vladimír

3.SKUPINA
-----------------
Velecký Petr
Hanačík Radek
Faith Rastislav
Lejsal Ondřej

4.SKUPINA
-----------------
Borunský Přemysl
Kegler Petr
Unzeitig Petr
Boďa Marek

5.SKUPINA
-----------------
Mařák Roman
Lukeš Petr
Lukeš Dominik
Bačík Radim

Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 5:5 tiebreak.

Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).

Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 5:5 tiebreak.

Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.

Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem max. 3 minuty.

 

PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================

KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Javor Ondřej-Gallas Zdeněk
Velecký Petr-Lejsal Ondřej
Slezák Michal-Hylš Radek
Hanačík Radek-Faith Rastislav
Slezák Michal-Gallas Zdeněk
Javor Ondřej-Hylš Radek
Velecký Petr-Hanačík Radek
Gallas Zdeněk-Hylš Radek
Javor Ondřej-Slezák Michal
Velecký Petr-Faith Rastislav

KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Mozga Stanislav-Milar Filip
Straka Michal-Kajš Vladimír
Lukeš Petr-Lukeš Dominik
Mozga Stanislav-Straka Michal
Kegler Petr-Boďa Marek
Mařák Roman-Lukeš Petr
Faith Rastislav-Lejsal Ondřej
Borunský Přemysl-Kegler Petr
Milar Filip-Straka Michal
Hanačík Radek-Lejsal Ondřej

KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Kegler Petr-Unzeitig Petr
Mařák Roman-Bačík Radim
Borunský Přemysl-Boďa Marek
Milar Filip-Kajš Vladimír
Borunský Přemysl-Unzeitig Petr
Lukeš Dominik-Bačík Radim
Mozga Stanislav-Kajš Vladimír
Unzeitig Petr-Boďa Marek
Mařák Roman-Lukeš Dominik
Lukeš Petr-Bačík Radim

 

VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!

 

- 7. TURNAJ zimní tenisové série

- dvouhry mužů

- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy


SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ