TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

8.TEKUZA WINTER-MEDIUM-LOS

3. března 2018


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE

================================

ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45!
--------------------------------------------------------------------------------------

1.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej
Mařák Roman
Kajš Vladimír
Libra Petr

2.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav
Bulejko David
Gallas Zdeněk
Zábojník Richard

3.SKUPINA
-----------------
Velecký Petr
Miklas Milan
Bačík Radim
Blažek Pavel

4.SKUPINA
-----------------
Prusenovský Michal
Zedníček Roman
Galan Tomáš
Gregůrek Ivo

5.SKUPINA
-----------------
Borunský Přemysl
Lukeš Petr
Faith Rastislav
Raštica Jan

Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 5:5 tiebreak.

Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).

Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 5:5 tiebreak.

Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.

Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem max. 3 minuty.

PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================

KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Javor Ondřej-Mařák Roman
Kajš Vladimír-Libra Petr
Miklas Milan-Bačík Radim
Javor Ondřej-Kajš Vladimír
Velecký Petr-Miklas Milan
Prusenovský Michal-Zedníček Roman
Lukeš Petr-Raštica Jan
Borunský Přemysl-Raštica Jan
Miklas Milan-Blažek Pavel
Faith Rastislav-Raštica Jan

KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Bulejko David-Gallas Zdeněk
Mozga Stanislav-Zábojník Richard
Borunský Přemysl-Lukeš Petr
Mařák Roman-Libra Petr
Gallas Zdeněk-Zábojník Richard
Borunský Přemysl-Faith Rastislav
Javor Ondřej-Libra Petr
Mozga Stanislav-Gallas Zdeněk
Velecký Petr-Bačík Radim
Zedníček Roman-Galan Tomáš

KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Zedníček Roman-Gregůrek Ivo
Velecký Petr-Blažek Pavel
Prusenovský Michal-Galan Tomáš
Mozga Stanislav-Bulejko David
Bačík Radim-Blažek Pavel
Galan Tomáš-Gregůrek Ivo
Mařák Roman-Kajš Vladimír
Lukeš Petr-Faith Rastislav
Bulejko David-Zábojník Richard
Prusenovský Michal-Gregůrek Ivo

VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!

- 8. TURNAJ zimní tenisové série

- dvouhry mužů

- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy


SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ