TEKUZA

Tenisové kurty Staré Město

TEKUZA WINTER-MEDIUM-FINAL-LOS

10. března 2018


ROZLOSOVÁNÍ A PRAVIDLA TURNAJE
================================
 
ZAČÁTEK HRY V 9:00 HOD. SRAZ HRÁČŮ HRAJÍCÍCH PRVNÍ ZÁPASY NEJPOZDĚJI 8:45!
--------------------------------------------------------------------------------------
 
1.SKUPINA
-----------------
Javor Ondřej
Mařák Roman
Hanačík Antonín
Frydrych Tomáš
 
2.SKUPINA
-----------------
Mozga Stanislav
Bulejko David
Faith Rastislav
Hyrák Vojtěch
 
3.SKUPINA
-----------------
Velecký Petr
Lukeš Petr
Kajš Vladimír
Straka Michal
 
4.SKUPINA
-----------------
Prusenovský Michal
Pres Dušan
Zedníček Roman
Bačík Radim
 
5.SKUPINA
-----------------
Hanačík Marek
Borunský Přemysl
Hanačík Radek
Gallas Zdeněk
 
Základní skupiny se budou hrát na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 5:5 tiebreak.
 
Do finálového pavouka (osmifinále) postupují první 3 nejlepší hráči z každé skupiny. Hráči na 4. místech budou hrát kvalikaci o poslední jedno postupové místo (tiebreaky do 7 bodů).
 
Ve finálovém pavouku se bude hrát KO systémem na jeden vítězný set bez výhod, za stavu 5:5 tiebreak.
 
Gamy, v celém turnaji, se budou hrát bez výhod, tzn. při shodě si přijímající hráč vybere stranu dvorce, kam se bude podávat a hraje se o vítězný míček v gamu.
 
Prosíme hráče o dochvilnost. Rozpinky před každým zápasem max. 3 minuty.
 
 
PROGRAM ZÁPASŮ VE SKUPINÁCH
===============================
 
KURT Č. 1
-------------------------------
9:00 Javor Ondřej-Mařák Roman
Hanačík Antonín-Frydrych Tomáš
Mozga Stanislav-Hyrák Vojtěch
Javor Ondřej-Hanačík Antonín
Mařák Roman-Frydrych Tomáš
Velecký Petr-Straka Michal
Faith Rastislav-Hyrák Vojtěch
Javor Ondřej-Frydrych Tomáš
Velecký Petr-Lukeš Petr
Kajš Vladimír-Straka Michal
 
KURT Č. 2
---------------------------------
9:00 Hanačík Marek-Borunský Přemysl
Prusenovský Michal-Pres Dušan
Velecký Petr-Kajš Vladimír
Borunský Přemysl-Hanačík Radek
Bulejko David-Faith Rastislav
Pres Dušan-Bačík Radim
Mozga Stanislav-Bulejko David
Mařák Roman-Hanačík Antonín
Prusenovský Michal-Bačík Radim
Mozga Stanislav-Faith Rastislav
 
KURT Č. 3
------------------------------------
9:00 Hanačík Radek-Gallas Zdeněk
Zedníček Roman-Bačík Radim
Hanačík Marek-Gallas Zdeněk
Lukeš Petr-Straka Michal
Prusenovský Michal-Zedníček Roman
Lukeš Petr-Kajš Vladimír
Hanačík Marek-Hanačík Radek
Borunský Přemysl-Gallas Zdeněk
Pres Dušan-Zedníček Roman
Bulejko David-Hyrák Vojtěch
 
 
VŠEM HRÁČŮM PŘEJEME PĚKNOU HRU !!!
 
 
- FINÁLOVÝ TURNAJ zimní tenisové série
 
- dvouhry mužů
 
- startovné 500 Kč, všichni hráči odehrají minimálně 3 zápasy

SEZNAM VŠECH PLÁNOVANÝCH UDÁLOSTÍ